Który Motorower?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Który Motorower?

Ten temat zawiera 27 odpowiedzi, ma 13 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe hameto hameto 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe damianperla97
    damianperla97
    Użytkownik

Siema mam pytanie który motorower opłaci mi się kupić? Mama musi już wiedzieć ile pieniędzy zbierać 😉 1. Zipp Neken 50 2. Zipp Xrace 50 3. Zipp Pro 50

PERŁA XD 🙂
    Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Wszystkie mają takie same silniczki więc mają podobne osiągi. Pro 50 jest chyba najcieższy ale też najładniejszy ;). Kolega go ma i jest całkiem wygodny i bardzo duży. Mam 182 cm i czuje się na nim całkiem komfortowo. Jest też najdroższy. Jednak jak masz sporo kasy to może zastanów sie nad jakimś markowcem. Kolega od Pro 50 ma przejechane 1000 km i wymienia cylek bo nie ma mocy ;). Ja mam Yamahę TZR i naprawdę polecam :). Droższa ale jednak płacisz za jakość nieporównywalną z Zippem ;). Ten sam kumpel po przejażdżce powiedział że to demon :).

Tezia :*

Zdjęcie profilowe hidden
    hidden
    Użytkownik

Też polecam wybrać jakąś używkę TZRki, RS50, Derbi GPR, są mocniejsze, ładniejsze, lepiej wykonane, mają tylko parę wad, np. kosiarkowy dźwięk 2T, większe spalanie od 4T, potrzeba dolewania oleju do benzyny.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    Zdjęcie profilowe damianperla97
    damianperla97
    Użytkownik

Tylko jest jeden problem musi byc to 50 i mama nie zgadza się na uzywke woli minowego kupić do 4500zł ;/

PERŁA XD 🙂
    Zdjęcie profilowe Michalk001
    Michalk001
    Użytkownik

Weź Zipp X Race – dobry motorower który przy odrobinie dbałości posłuży naprawdę długo. Ewentualnie Romet Zetka 50.

Zipp Salmo: przebieg 56702km: sezon 2010 – 3321km, sezon 2011 – 6870km, sezon 2012 – 7467km, sezon 2013 – 8130km, sezon-2014 – 8840km, sezon 2015 – 6887km, sezon-2016 – 7081km. sezon 2017 – 3855km. sezon 2018 – 3991km. sezon 2019 – 260km.
    Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Czemu się tak napalasz na X-Race Michale? 😉 Wszystkie maja takie same silniczki i wszystkie posłużą mniej więcej tyle samo, zależy jak się go traktuje. Zetka to już troche inna historia bo ma pionowy cylinder.

Tezia :*

Zdjęcie profilowe rkos
    rkos
    Użytkownik

Michalk001 napisał:

Weź Zipp X Race – dobry motorower który przy odrobinie dbałości posłuży naprawdę długo. Ewentualnie Romet Zetka 50.

Przecież ten X-Race jest jeszcze brzydszy od Twojego Salmo, a ma to samo w środu i nadal pozostaje gównianym szrotem.

Powiedz mamie że to motor dla Ciebie i nie chcesz jeździć czymś co się toczy i błyszczy jak zabawka dla dzieci.

Przestańcie polecać te chińskie gówniane wynalazki w cenach 4k++
    Ludzie proszę was… sami byście tego nie kupili, ale polecacie.

Prawda jest taka że to jest jedno wielkie gówno, do tego jest krową.
    Owiewki pękają od wstrząsów, ledwo co to rusza i rozbuja się do 70km/h z szybkoscią dźwięku… Echh szkoda słów.

[IMG]http://i50.tinypic.com/30s992f.jpg[/IMG]
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

od siebie to mogę dodać jedynie , że jak już kilka razy widziałem jak to się zbiera- krótko mówiąc -masakra- przyspieszenie to chyba 2 min do 50km/h ,nawet skuter 4T automat we 2 osoby ma lepsze przyspieszenie od tych biegowych, ostatnio jak jeździłem bartonem orlando 2T mojego brata to to już miało odejście – do 60 km/h rozpędzał się chyba z 6 sekund.

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Zdjęcie profilowe hidden
    hidden
    Użytkownik

Mój Router WS50(4T) bez problemu wygrywa z kymco agility 50t(2T)…

Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

hidden chyba że twój router jest w pełni odblokowany a kymco w pełni zablokowane

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie