Klakson nagle przestał działać.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    sycyliusz
    Użytkownik

Witam.
    Mój skuter to Moto-Ventus Grand 4t

Problem: klakson działał i przestał
    Pytanie: w instrukcji obsługi nie mam schematu elektrycznego ale czy winny może być bezpiecznik? Cała reszta elektryki bez problemów.

p.s. nie zlokalizowałem jeszcze gdzie są u mnie bezpieczniki a chciałbym je sprawdzić zanim rozbebeszę cały przód w poszukiwaniu „klaksonu” który notabene też nie wiem gdzie jest

Liczę na pomocne wskazówki.

mowiniak
    Użytkownik

Odkrec plastik gdzie masz klakson przy membrance jest taka mala srubka trzymajac klakson wkrecaj lub wykrecaj te srubke powinno pomoc

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

romet727p10
    Użytkownik

zobacz czy kabelek się ie przerwał albo coś

HugoBoss
    Uczestnik

Ja proponuje zdjąć klakson,przeczyścić styki i powinno działać,u mnie tak było. Styki zaśniedziały.

sycyliusz
    Użytkownik

Dzięki za zainteresowanie..
    dodam że w międzyczasie klakson sam się naprawił więc na razie odpuszczę sobie lokalizowanie usterki..

madi
    Uczestnik

styki i tak możesz przeczyścić, roboty nie dużo a dzięki temu nie będziesz miał niespodzianki takiej, że będziesz chciał zatrąbić a tu cisza.

Grzegorz Czastka
    Użytkownik

witam wszystkich! kupiłem keewaya hurricane i nie mam świateł a żarówki dobre stop jest i kierunki co to może być? prosze o wskazówki
    pozdrawiam

Wombat
    Moderator

to może być jakaś usterka….

sprawdzasz: kabelki, przełacznik, kostki

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button