Kingway Yarox pomocy !!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Kingway Yarox pomocy !!

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe agentmb agentmb 7 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe danielek155
    danielek155
    Użytkownik

Witam mam problem z kingwayem. Skuter ma problem z odpalaniem, paliwo dochodzi do filtra tylko wtedy kiedy dmuchnę w ta 2 rurkę idącą do gaźnika. Powiedzieliście mi, że może to być problem na drodze filtr -> gaźnik. Gaźnik czyściłem, rurki wszystkie czyszczone, filtr wymieniłem. Może ktoś ma jakaś inną propozycję dlaczego skuter może nie odpalać ? 🙁 bo już mam dość.

Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

Wyczyść gaznik porządnie i wtedy sprawdz jak działa

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    danielek155
    Użytkownik

czyszczony dwukrotnie.. odkrecany caly dol i dmuchalem 😀 bo nie wiem jak mam to przeczyscic 🙂 i zmienilem dysze 🙂 i nie wiem bo chyba jesli by byl zabrudzony to by mi nigdy nie odpalil a zdarzylo sie pare razy ze odpalil ale na 15 sek

Zdjęcie profilowe agentmb
    agentmb
    Użytkownik

Ten skuter to dwusuw, prawda? Zapewne uszkodzony jest układ podciśnienia albo pompka paliwa.

danielek155
    Użytkownik

a gdzie jest pompka paliwa ? ile beda kosztowac czesci jak bedzie ten uklad lub pompka ?

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement
    danielek155
    Użytkownik

pompka paliwa to kranik tak ? ale wkladalem nowy kranik i dalej bylo to samo ze nie pompowalo paliwa …

Zdjęcie profilowe agentmb
    agentmb
    Użytkownik

No to w gaźniku układ podciśnienia jest uszkodzony.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie