! Forum Skutery KINGWAY POMOCY

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe xmolox xmolox 7 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe xmolox
    xmolox
    Użytkownik

Witam. Posiadam skuter marki kingway 2t euroboy. Ostatnimi czasy mialem z nim wiele problemow, pisze poniewaz nadal nie zostal naprawiony. Jedzie bardzo wolno, z poczatku jechal mi ponad 70 km/h bez sciagnietych blokad, teraz max 42 km/h. Tlucze sie w okolicach silnika. Ma wysokie obroty, ciezko ustawic gaznik, gasnie. Jest po wymianie: rolek, filtra paliwa, gaznika, lozysk na wale, membrany, lozysk na sworzeniu, wariatorow, paska klinowego, cylindra, tloka, ma ktos pomysl co moze byc nie tak ??? wszystko jest wyczyszczone, rozpolowilem nawet silnik i nadal nic. Wyczerpaly sie juz wszelkie moje pomysly prosze o pomoc

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

xmolox napisał:

z poczatku jechal mi ponad 70 km/h bez sciagnietych blokad, teraz max

To uważaj bo jak ściągniesz blokady to oderwiesz się od ziemi …
    Cylek wymieniony na 50ccm3 czy coś większego ? Gaźnik do porządnej regulacji a jeśli zmieniona jest pojemność to także dysza.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe przemek5051
    przemek5051
    Użytkownik

Moim zdabniem tak jak Kapuchon gaźnik to porządnej regulacji 😉

”Najpiękniejsza muzyka to praca silnika” !
    Zdjęcie profilowe xmolox
    xmolox
    Użytkownik

tak 50cm3, a gaznika wlasnie nie moge uregulowac jakby dostawal lewe powietrze dlatego tez wymienilem membrane ale nie pomoglo ;/ a halas skad ?

Zdjęcie profilowe xmolox
    xmolox
    Użytkownik

mam jeszcze jedno pytanie… wymienilem gaznik na stary ten przed wymiana i teraz skuter ma zryw ale nadal nie przekracza 40;/ co moze byc nie tak ? na pewno dostaje lewe powietrze bo na gazniku mam zakrecone a normalnie mi jedzie, co moze byc nie tak i skad lewepowietrze ? prosze o pomoc

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie