KINGWAY POMOCY

Witam. Posiadam skuter marki kingway 2t euroboy. Ostatnimi czasy mialem z nim wiele problemow, pisze poniewaz nadal nie zostal naprawiony. Jedzie bardzo wolno, z poczatku jechal mi ponad 70 km/h bez sciagnietych blokad, teraz max 42 km/h. Tlucze sie w okolicach silnika. Ma wysokie obroty, ciezko ustawic gaznik, gasnie. Jest po wymianie: rolek, filtra paliwa, gaznika, lozysk na wale, membrany, lozysk na sworzeniu, wariatorow, paska klinowego, cylindra, tloka, ma ktos pomysl co moze byc nie tak ??? wszystko jest wyczyszczone, rozpolowilem nawet silnik i nadal nic. Wyczerpaly sie juz wszelkie moje pomysly prosze o pomoc

xmolox napisał:

z poczatku jechal mi ponad 70 km/h bez sciagnietych blokad, teraz max

To uważaj bo jak ściągniesz blokady to oderwiesz się od ziemi ...
Cylek wymieniony na 50ccm3 czy coś większego ? Gaźnik do porządnej regulacji a jeśli zmieniona jest pojemność to także dysza.

Moim zdabniem tak jak Kapuchon gaźnik to porządnej regulacji ;)

tak 50cm3, a gaznika wlasnie nie moge uregulowac jakby dostawal lewe powietrze dlatego tez wymienilem membrane ale nie pomoglo ;/ a halas skad ?

mam jeszcze jedno pytanie... wymienilem gaznik na stary ten przed wymiana i teraz skuter ma zryw ale nadal nie przekracza 40;/ co moze byc nie tak ? na pewno dostaje lewe powietrze bo na gazniku mam zakrecone a normalnie mi jedzie, co moze byc nie tak i skad lewepowietrze ? prosze o pomoc