Kingway Fennari 50 czy Kymco Agility 4T ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Kingway Fennari 50 czy Kymco Agility 4T ?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe klekocix klekocix 8 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe aswde
    aswde
    Użytkownik

Mam pytanie: Który skuter/motorower z dwóch podanych w temacie wybrać ? Będzie to mój pierwszy skuter/motorower Mam 15lat i ok. 180cm wzrostu.
    Chcę abyście podali kilka powodów dlaczego akurat ten skuter/motorower mam wybrać. jeśli macie swoje propozycje to piszcie ale aby nie przekraczały 3500 zł

Zdjęcie profilowe Jajowy95
    Jajowy95
    Użytkownik

ja bym wybrał kymco ponieważ jest bezawaryjny

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe aswde
    aswde
    Użytkownik

A może Zipp Vapor co myślicie ?

Zdjęcie profilowe jovo
    jovo
    Użytkownik

Ani Zipp Vapor ani Fennari nie będą miały podejścia do Kymco. Z jednej strony masz dwa „chiniole” a z drugiej markowy sprzęt o dobrej opinii. Fakt, 4t demonem prędkosci nie będzie natomiast sporo lepszy niż dwie maszyny które podałeś jako przykłady.

—–————————————————————
    TGB Orion 101s.
    Wyjazd z salonu 12 marzec 2012.
    Sezon 2012 – 5011 km.
    Sezon 2013 – 1923 km.
    Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

aswde napisał:

A może Zipp Vapor co myślicie ?

Z tego co piszesz – jesteś dość wysoki (180cm). Ja przy wzroście 182cm jeżdżąc na Zipp Vapor muszę siedzieć z tyłu na kanapie, żeby było wygodnie. Jeśli chcę kogoś przewieźć – jest niestety tragedia, siedząc z przodu nogi nie mieszczą się nigdzie.

A z tych 2 pierwszych – Kingway Fennari wygląda jak motorynka z doczepionymi plastikami ze ścigacza (przynajmniej moim zdaniem).
    Zdecydowanie lepszym wyborem byłby Kymco Agility 4T. Trwalsza konstrukcji i użyte lepszej jakości podzespoły gwarantuje długą i bezawaryjną jazdę. Do tego jest odpowiednio „duży” dla człowieka Twojego czy mojego wzrostu (a wnioskuję, że jeśli masz 15 lat to zapewne jeszcze urośniesz).

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie