kingway coliber 4t problem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery kingway coliber 4t problem

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kamilek727 kamilek727 4 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kamilek727
    kamilek727
    Użytkownik

mam problem z skuterem 4t dokładnie to kingway coliber otusz tej zimy wyjeździłem paliwo do końca że skuter mi zgasł po zimie chcę go odpalić i mam problem skuter po zdjęciu filtru odpala i na początku chodzi ok ale kiedy dodam 1/2 gazu muli się i nie gaśnie tylko spadają obroty muli się dodam że nie mam podkładki pod krudćcem i kranik działa nie podciśnieniem po prostu leci normalnie gdy jest zgaszony myślałem że to gaźnik i kupiłem drugi na allegro pisało że jest ustawiony fabrycznie itp i problem się nie zmienił proszę o pomoc

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Uszczelka być musi jaki kolor ma świeca bo albo go zalewa albo nie dostaje paliwa

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe kamilek727
    kamilek727
    Użytkownik

kolor świecy kawa ale kiedy sprawdziałem iskre to pojawiłą się czasem przebicie na każdej świecy propo kiedy skuter pochodzi chwilę i dodam gazu to jest ok chodzi pare sekund na v-max i niewiem przewody mam okniepopękane moim zdanie to paliwa brakuje no tak jak pisałem kiedy pochodzi chwilę to tak jak by naciągnoł sobie niewiem dlatego proszę o pomoc

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie