Kingway Barracuda 2T.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Kingway Barracuda 2T.

Ten temat zawiera 166 odpowiedzi, ma 16 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 167 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Witam!
    Zakładam ten temat z racji tego, że jest kilku posiadaczy na forum i ten model zasługuje, na swój temat dotyczący i napraw, jak i wymiany zdań co do modelu. Zapraszam do rozmowy 😉 P.S. Proszę o wpisanie się tych, którzy model posiadają z racji np. żeby było wiadomo do kogo się kierować. Ja posiadam jak by co ;D

o
    Zdjęcie profilowe CzechuXX
    CzechuXX
    Użytkownik

Pamiętam jak kupowałem mojego, że miałeś swoim przebujane już koło 500… Na dzień dzisiejszy mniej więcej podobny mamy przebieg 😉

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    a123659
    Użytkownik

No, nie jeżdżę dużo. Ostatnio kilka razy w ciągu tygodnia zdarzało mi się do miasta jechać (10km w jedną stronę). Czasami nawet 2 razy na dzień no i się nazbierało. Jutro nie wiem, ale być może jutro też będę musiał jechać bo mam na 12:35 do szkoły 😉

o
    CzechuXX
    Użytkownik

Ja generalnie tylko do pracy… Ale niedaleko mam… ok 5km…
    Ostatnio miałem małą awarie… Jechałem… stracił moc… zgasł…
    Trochę poćwiczyłem sobie przy nim… Okazało się, że świeca się „zasmoliła” za bogatą mieszanką… Wyczyściłem i pojechał dalej…
    Dziś zmieniłem świece na NGK

a123659
    Użytkownik

No, NGK robi dobre świece 😉 A ile Ci barracuda pali i jaki V-max? Mi około 3,5l pali. V-max kiedyś był 69km/h. Teraz 62-63km/h, ale według mnie jest to sprawa przeczyszczenia gaźnika. Przy przeglądzie powiem co i jak, to pewnie zrobią.

o

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    CzechuXX
    Użytkownik

Pali ok. 4L… A co do vmax to ciężko stwierdzić… bo mam licznik do 60 wyskalowany 😉
    Ale podobnie na prostej… tzn coś koło 70 wydaje mi się… a z górki myślę, że jeszcze więcej… Prędzej po obrotach mogę powiedzieć jak idzie 🙂 [jeżeli dobrze pokazuje]

Zdjęcie profilowe adrian4155
    adrian4155
    Użytkownik
    a123659
    Użytkownik

Taaa… Śmieszna cena. Jeszcze w tym sezonie dało się kupić barracudy po 1999zł nowe, a tu używana 1700zł… Ale audio fajnie masz zrobione 😉

o
    Zdjęcie profilowe P_A_T
    P_A_T
    Użytkownik

CzechuXX napisał:

Pali ok. 4L… A co do vmax to ciężko stwierdzić… bo mam licznik do 60 wyskalowany 😉
    Ale podobnie na prostej… tzn coś koło 70 wydaje mi się… a z górki myślę, że jeszcze więcej… Prędzej po obrotach mogę powiedzieć jak idzie 🙂 [jeżeli dobrze pokazuje]

Ty nie masz liczniku elektronicznego?, bo widziałem na yt jakiś koleś barracudą miał licznik nieelektroniczny(może barracuda miała 2 serie w 2008 roku?). Ja mam skuter 3 lata, przebieg 6000 km, wymieniałem cewkę bo padła, święcę kilka razy(jeżdżę tylko na NGK R), taki łącznik co łączy króciec ssący z gaźnikiem bo pękł, gąbka od filtra powietrza(jeżdżę dużo po piaskach), moduł na odblokowany(tuning), wymieniałem również pasek ponieważ coś go ucina po 3000 km prędkość z 65 zrobiła się 50, a pasek skróciło z 17 na 14mm szerokości, po wymianie 70-75km/h, dysza 80, wyjąłem tą rurkę(blokada) z przykrywy od filtra powietrza, problem z elektryką ponieważ rozładowuje mi się akumulator(z 4 nowe już, żaden mechanik nie wie o co chodzi bo niby normalnie ładuje) teraz coś mi szoruje w przekładni, zapewne się jakieś łożysko posypało, ale na razie chodzi więc nie będę rozbierał przekładni

Po wymianie paska,dyszy 80, i tej rureczki z filtra powietrza, skuter mimo wagi własnej (110kg bez benzyny i olejów) rwie w miejscu jak ruszam. Jak kupowałem skuter(1 czerwiec 2009r) to kosztował on 3700 zł nowy, a u was jak? jeszcze mi się urwała tuleja co trzyma mechanizm na tarczy w przednich hamulcach ale ojciec ma migomat(lepsza wersja spawarki) i dobrze spawa to coś nadłubał. Zaliczyłem też kilka szlifów( gdy go kupiłem za duży był ten skuter dla mnie w 5 klasie podstawówki ;d), ostatnio deszcz mnie spotkał=piach na asfalcie+woda+duża prędkość=szlif ;d

a123659
    Użytkownik

Ja kupiłem w 2010 za 2800zł 😉 Mi nie wiem, czemu spadł V-max, być może to samo… Jak będę miał przegląd to powiem im wprost, że skuter ma działać tak jak działał i tyle…
    Liczniki były montowane różnie, zależy od wyposażenia. To teraz jak Ci 70-75km/h idzie to ładnie 😉

o
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 167 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie