Keeway Ry8 – Rozblokowanie i lekki tuning

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Keeway Ry8 – Rozblokowanie i lekki tuning

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Ry8Pomocy Ry8Pomocy 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Ry8Pomocy
    Ry8Pomocy
    Użytkownik

Siemanko. Jakiś czas temu zakupiłem keeway’a ry8 z 2008 roku, na budziku 9134 km. Na chwile obecną leci niecałe 60 km/h tzn. tak 54km – 58 km. Teraz jest zima a ja myśle co zrobić, żeby skuter na wiosne był gotowy. Mam zamiar go całkowicie rozblokować. Jak to zrobić ? I może dokupić coś drobnego co lekko go podrasuje lub może coś co wydłuży żywotność silnika poprostu chce te kilkadziesiąt złotych doinwestować. Wytłuamczcie co powinienem zrobić.

Zdjęcie profilowe rkos
    rkos
    Użytkownik

Za kilkadziesiąt złotych go nie podrasujesz, do tego potrzeba kilkuset złotych. Wejdź na stronę mielocha, tam masz tuning od podstaw.

[IMG]http://i50.tinypic.com/30s992f.jpg[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Ry8Pomocy
    Użytkownik

A wiecie może co mam roblokowane a co zablokowane jak mi idzie 58 km/h czy musze zgadywać i sprawdzić wszystkie miejsca z blokadami ?

Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

masz podane w jakim silnku i gdzie sa blokady oraz jak pozbyc sie ich
    troche wysilku umyslowego nikomu nie zaszkodzilo poszukaj na forum starych postow o tym multum jest

4T FOREVER

Ry8Pomocy
    Użytkownik

Sorry faktycznie mogłem sie wysilić …
    A co moge zrobić , żeby jak najlepiej dbać o jednoślad
    Dobry olej to oczywiste , ale jak jeszcze dbać o pojazd coś dokupić ? coś wymienić ? Chce by służył długo i bezawaryjnie.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie