Keeway Hurricane lub Piaggio zip?

Witam. Chciałbym kupić swojego pierwszego jednoślada, jak na razie dysponuję ceną do 1100 zł. po świętach będzie około 1500zł. Znalazłem ostatnio takie ogłoszenie - http://tablica.pl/oferta/keeway-hurricane-tuning-piaggio-zip-CID5-ID1Urrd.html#9a99de7a9a;r:14;s:68 Czy któryś z tych skuterów jest wart obejrzenia? Do tego miasta mam około 70km. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

hrr osobiscie bym wybral. Wiadomk ze piaggio lepszy ale i gorszy z optyki :-D

A jak to jest z przeglądami i rejestracją "siedemdziesiątek"?

rejstrujesz jako 49 ccm

Może wie ktoś jakie są częste usterki przy takim tuningu jak w opisie keeway'a? Bo jak dla mnie ta cena jest za niska.

Jak wału nie zmieniał na pełny to on może nie wytrzymać.

pelny czy nie pelny nie ma nic do wytrzymania..

Napisałem do sprzedającego, zobaczymy kiedy odpisze. W opisie napisane jest że "zmieniony caly naped na sportowy" więc wał teoretycznie powinien też być zmieniony, lecz kto to wie.. Po takim tuningu co ile lat trzeba wymieniać części?

Tylko co?

Te części, które są tuningowe, przykładowo - cylinder lub tłumik.

naped czyli wariator, sprzeglo ew . przelozenia.

Dostałem dzisiaj odpowiedź na moje pytania. Jak myślicie, skuter jest wart pojechania, obejrzenia i ewentualnie kupna?
Cytuję odpowiedź

"witam.
na chwile obecna trzeba zmienic w keewayu cylinder
jest bezwypadkowy zostal pomalowany w celu tuningu optycznego
jego wada jest potrzeba zmienienia cylindra
pali 4l/100km przy cylindrze 70cc
jest zarejestrowany ubezpieczony wszystko
skuter byl uzywany na dojazdy do szkoly i do kumpli
v-max 80/85km/h
cena z cylindrem do wymiany wynosi 800zł
natomiast z nowym cylindrem i w pelni sprawnym skuterem 1100zł"

targuj sie i kup za 700

za 700 razem z nowym cylindrem? I jakich tekstów używać żeby zjechać z ceny? Czy np niedotarcie nowego cylka jest dobrym przykładem?

jezeli cylinder do wymiany to dotarcie nie ma nic do tego :D

to ile on ma przejechane?

Ale też jest opcja kupienia wraz z nowym cylindrem, który zapewne nie jest dotarty.

nie kupuj z "nowym cylindrem" wolisz sam sobie zamontowac nowy. Zalezy do czego chcesz skuter, spokojna jazda czy raczej wow jade 80 km/h ?

Wiadomo, "zawalidrogą" też nie chce być, lecz często te 80km/h tez nie będe jeździł. Ile kosztuje nowy cylinder do tego skuterka? Nie chodzi mi o taki "super - hiper" lecz też nie jakiś co się rozpadnie.

ja man chinski za 100 zl ten 70 ccm i przejechane mam 3 000 km

A jak się zmienia cylinder to czy jeszcze coś należy wymienić? Czytałem coś o jakiś łożyskach, lecz dokładnie nie wiem o co chodzi..