Kawasaki stworzyło skuter wraz z Kymco !

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Kawasaki stworzyło skuter wraz z Kymco !

Tagi: ,

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Widać Kymco nie próżnuje, ale co z tego jak i tak młodzież kupi Zippa czy innego Rometa. Z drugiej strony dobrze dla naszego budżetu 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Robertonos
    Robertonos
    Użytkownik

Czyli to nie do końca Kawa jest,zdjęcia ciemne ale i tak widzę że podjeżdża Kymkiem nadwozie dość mocno.A silnik to Kymco więc się Japońce spod znaku Kawasaki nie wysilili na 100% swój projekt skutera :(W ogóle słyszałem że Firma kawasaki przeżywa kryzys jakiś.Swoją drogą ciekawe ile ta 300-seta będzie stała kasy?

YAMAHA T-MAX 500 STARY GRAT I ŚMIGA A ROBERTONOS NA POKŁADZIE.Nazwa własna:”JEBACZ WSCHODNIEJ SWOŁOCZY I JEJ POBRATYMCÓW”.
    Zdjęcie profilowe Chinol_180
    Chinol_180
    Użytkownik

Sebastian, to, że ja mam truchło i jeżdżę nim nadal całkiem sprawnie to z tego forum już wiem. 😛
    Ale to, że i Ty masz też niewiele tam lepszego sprzęta, to tego nie wiedziałem jeszcze, cytat z ww. linka:

*Zapożyczenie technologii Kymco przez Kawasaki może brzmieć trochę przerażająco. Pytanie tylko czy to rzeczywiście źle dla Kawasaki? Wydaje nam się, że niekoniecznie, przecież Tajwański producent wypuszcza w ostatnich latach coraz lepsze skutery.*

To kiedyś ten tajwański producent wypuszczał jednak *padło*, jak mniemam? ;D
    A tajwański jest napisane z dużej litery w środku zdania, no tak, ale jednak to i tak nie w pełni japoński będzie. ;P
    Oj, będzie znowu wrzało! 😀

Młodzież tutaj w naszym kraju kupuje zazwyczaj to na co stać ich rodziców.
    Grzybiarz czy wędkarz też to z takiego marketu za rogiem sobie weźmie, bo już jest nauczony na tych Syrenkach, Maluchach i Żukach, a podłubać sobie przy sobocie też czasem lubi (przynajmniej mu baba nie truje).

P.S. Polska to nawet zacny kraj, ale jednak jest pełny często niedowartościowanych ludzi, a trochę szkoda. 🙁

[img]http://r9.fodey.com/2313/8a55b5f6e435427db5f8043862c087cb.0.gif[/img]
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Kymco jako takie w motocyklowym światku ma niewielkie przebicie, ale jak widać producenci ich doceniają i podejmują współpracę. Ma to wymiar marketingowy i PR-owy.

Kolego Chinol musisz popracować nad trollowaniem… 😉

Mój wcześniejszy wpis tyczył się akurat młodzieży, której rodzice pieniądze mają, a przeznaczają je na Zippy Pro i inne tego typu wynalazki. Za te nie małe pieniądze można kupić dużo solidniejszą maszynę i temu wyborowi się za każdym razem dziwię.

PS. „Naród wspaniały tylko ludzie k…”

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Chinol_180
    Chinol_180
    Użytkownik

Sebastian, miałeś rację, popracowałem nad tym zagadnieniem:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Szkoda, że nie wiedziałem, że jeździsz również na łyżwach:

https://www.facebook.com/pages/Sebastian-Lucek/268876566760

Wymiar użyteczny społecznie zachowałem. Szerokości. 😀

[img]http://r9.fodey.com/2313/8a55b5f6e435427db5f8043862c087cb.0.gif[/img]
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

No pewnie :). Toeloopy, lutze, salchowy i rittbergery wykonuję jeszcze przed śniadaniem 🙂

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie