! Forum Motocykle 125 Kawasaki kmx 125

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 tygodnie, 3 dni temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Jakub Stefaniak
    Użytkownik

Pomocy, kmx 125 86r, palił dobrze nawet bez ssania (linka skorodowała aż pękła). Kupiłem nową założyłem moto stał ok. 1-2tygodni bez odpalania. Założyłem i teraz nawet na ssaniu nie pali.
    Dodam że wczesniej silnik łapł różne obroty, czasami go zacinało (zwłaszcza ostatnio).
    Dziś otworzyłem gaźnik pływak jest cały zero brudu praktycznie jak nówka wygląda.
    Dodam że iskra jest. Teraz ciężko go odpalić strzeli z wydechu, jak zapali to chwile pracuje i gasnie 🙁
    Kompresja jest raczej bdb gdyż nie ma zmiany czuć pod nogą.
    Może ktoś mnie naprowadzic gdzie szukać przyczyny?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a co to znaczy że łapał rozne obroty i źe go „zacinało” ??

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Jakub Stefaniak
    Użytkownik

Przejechałem kawałek, chwila postoju na luzie, silnik lapie bardzo wysokie obroty.
    Ostatnio jadę np. dwójka dodaje gazu tak muli go nie chce jechać, brak takiej płynnosci

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nieszczelny dolot, uszkodzony gaznik lub oba na raz
    a kompresje sobi zmierz – warto wiedziec jaka jest bo moze to juz czas cylindra

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie