Kawasaki klr 600 B brak iskry

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle Kawasaki klr 600 B brak iskry

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 6 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kawa_600
    Kawa_600
    Użytkownik

Witam Posiadam Kawasaki klr 600. Ale mam awarie, natomiast zniknęła iskra. Wrzuciłem urzywkę modułu, cewki, nową <u>świece</u> i dalej lipa. Fajka z <u>przewodem</u> dobra. Posiada tu ktos taki motor? Pomocy..

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no to jeżeli masz 100% pewności co do tych cześci których na podmiane użyłeś to szukasz dalej – zasilanie układu zapłonowego

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Kawa_600
    Użytkownik

generalnie to nie jestem pewien, ale nie da się sprawdzić domowym sposobem nie których części.

Kawa_600
    Użytkownik

Przełoże cewke od 125 cc bo jest ma chodzie. To mam pewność że jest sprawna. Jak myślicie będzie za mała jak do 600 ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

oprócz komputera imodułu zapłonowego wszystkie inne rzeczy da sie sprwdzić miernikiem uniwersalnym mierząc ich opór i sprawdzając z serwisówką czy wskazania są prawidłowe

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie