Karta motorowerowa wymiana na prawo jazdy am

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    marcin9699
    Użytkownik

Witam
    Posiadam kartę motorowerową mam 17 lat a 18 będę miał w czerwcu 2013 i pytanie czy muszę wymieniać kartę motorowerową na prawo jazdy am czy mogę jeździć cały czas na karcie motorowerowej ?

lisu7
    Użytkownik

mi się wydaje że nie musisz wymieniać

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Fidzos
    Użytkownik

Kolego nikt z moich znajomych w Twoim wieku nie wymienia karty na prawo jazdy am. Ale jutro mam jazdę na motor to o ile nie zapomnę to zapytam się instruktora i jutro Ci dam odpowiedź jak to wszystko wygląda

Kapuchon
    Użytkownik

Nowe prawo wchodzi 19 ( o ile czegoś nie pomyliłem ) stycznia więc wszyscy którzy będą mieli tego dnia kartę motorowerową i wiek poniżej 18 lat zmuszeni będą wymienić kartę na prawko AM, natomiast Ci którzy osiągną pełnoletność chociaż dzień wcześniej będą mogli jeździć na dowodzie osobistym z racji że prawo nie działa wstecz.

Leszek Śledziński
    Keymaster

tutaj masz wszystko
    http://www.skuterowo.com/tag/prawo-jazdy-am.
    Będziesz musiał wymienić na AM.

pOgAnIaCz
    Użytkownik

ja tego np. nie bede wymieniał ponieważ z tego co zauważyłem znów chcą na tym zbic kase i tylko dokładnie o to chodzi , a karte motorowerową mam juz ponad 2,5 roku wiec to nie ma sensu jak za 6miesiecy bede miał 18.

Anonim
    Nieaktywny

Jak skończysz 18 i nie wymienisz tej karty na AM to wygaśnie ważność Twoich uprawnień, przez co nie będziesz mógł legalnie jeździć piździkiem.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button