Junak 904- łożyska główki ramy i moduł odcięcia zapłonu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Junak 904- łożyska główki ramy i moduł odcięcia zapłonu

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Szumek811 Szumek811 3 tygodnie, 5 dni temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #687410 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ZimoT
    ZimoT
    Użytkownik

Hej wszystkim!

Mam kilka pytań odnośnie mojego Junaka 904 (50ccm, 4T)

1. Siadły mi łożyska główki ramy, czyli żadna nowość. Zastanawiam się, czy jestem skazany na te oryginalne chińskie, czy może pasują jakieś inne, „markowe”?

2. Zastanawiam się nad montażem modułu odcięcia zapłonu (moduł odciny, moduł odcinki- jak zwał tak zwał). Chodzi oczywiście o taki, który odcina na chwilę zapłon przy konkretnych, regulowanych obrotach, a nie po odkręceniu na maxa gazu. No i właśnie… Na internetach jest tego sporo. Czy takie coś ma sens i który model wybrać, aby był jak najlepszy efekt?

Dodam aby, że montażem wszystkiego zajmie się mechanik i elektryk, sprawdzony i dobry.

Hejo
    #687411 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a po co ci taka odcinka?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #687456 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Wombacie jak się zapewne domyślasz odcine montuje się wtedy gdy masz znacznie zwiększoną pojemność. Przy kontroli się przydaje. Już nie raz musiałbym przegląd robić 😉 Ustawiam na 7 tyś obrotów i więcej jak 50 nie pójdzie. Do tego moduł mam schowany i wypuszczony przycisk pod siedzenie 🙂

Nie pomagam na priv 😉
    #687477 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale nikt nie sprawdza Vmax na przeglądzie

#687573 Odpowiedź
    Szumek811
    Użytkownik

Owszem na przeglądzie nie. Ale zdarzyła mi się sytuacja, że Policjant chciał sprawdzić… wiem, że nie miał prawa ale nie miałem nic do ukrycia 😉

Nie pomagam na priv 😉

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #687579 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

oczywiście że ma prawo. odpowiada wtedy za pojazd i zniszczenia, możesz jego decyzje zaskarżyć do przełożonego ale ma prawo. moga też celnicy i straż graniczna w strefach w których operują

#687683 Odpowiedź
    Szumek811
    Użytkownik

Człowiek prawko ma i nie wie 😀 Ale sprawdził i stwierdził, że faktycznie jedzie ok 50km/h. A po przełączeniu modułu jedzie te 80-85 gps-owe

Nie pomagam na priv 😉
Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Junak 904- łożyska główki ramy i moduł odcięcia zapłonu
Informacje o Tobie: