Junak 902 zmiana silnika

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Junak 902 zmiana silnika

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Aranum Aranum 3 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe junak902
    junak902
    Użytkownik

Chce zmienic caly silnik z 72cm na 110cm. Wiem ze te ramy sa przystosowane pod 125cm ale pod warunkiem ze rama jest wzmocniona rurami ktore sie dokreca. Powiedzcie mi gdzie znajde to wzmocnienie i jak to sie dokladnie nazywa.
    Jak mozecie to prosze o opinie o silnikach 110cm. Glownie chodzi o to czy sa mocne i jak z wytrzymaloscia, pomijajac, ze to przerobione 50-tki

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Te ramy nie są od 125 i nie słyszałem o żadnych rurach jedynie o płycie z czterema otworami [samoróbka] pod spód.

Zdjęcie profilowe junak902
    junak902
    Użytkownik

Sa pod 125 bo junak 121 ma ta sama rame. Chodzi mi o rury takie jak ma chopper los albo niektore wydania routera ws50

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Nie ma takiej samej ma grubszą i przednie wzmocnienie z mocowaniem silnika a w chopper los rama jest kołyskowa a nie jakieś rury [to jest w całości spawane]
    http://img23.staticclassifieds.com/images_tablicapl/153885247_4_1000x700_xin-tian-xt50q-prince-to-moze-byc-wszystko-hahaha-motoryzacja.jpg

Zdjęcie profilowe Aranum
    Aranum
    Użytkownik

Po co zmieniasz z 72 na 110?… nie lepiej zrobić prawko i kupić jakąś większą pojemność? ;P Ale to w sumie twój wybór.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie