junak 901 sport brak iskry

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Jednoślady junak 901 sport brak iskry

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Łukasz Myśliński 6 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe johnu
    johnu
    Użytkownik

Witam wszystkich mam problem z junakem 901 wymieniałem silnik z orginalnego na silnik fmb 139 podłonczyłem wszystko i odpalił niestety nie odłonczyłem prostownika i spalił sie moduł CDI wymieniłem go i nie było iskry więc wymieniłem cały iskrownik impulsator moduł cdi cefke regulator napiencia i całą wiązke elektryczną i nadal niema iskry bardzo prosze o pomoc.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no to albo czegoś nie podłączyłeś (lub podłączyłeś nie tak) albo któryś z tych elementów nie jest właściwie dobrany lub jest uszkodzony.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Kacper
    Użytkownik

Spaliła się elektronika cała zapewne. To tak samo jakbyś spawał sobie coś w nim i masę był przyłożył do czegoś.

Mój sprzęt: CPI JP 50

Łukasz Myśliński
    Użytkownik

Miałem podobny problem i u mnie było spięcie w kablach, radzę przejrzeć całą elektryke

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie