Junak 901 Sport Brak hamulca

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Jolanta Mateusz
    Użytkownik

Witam dziś gdy wracałem z pracy w trakcie hamowania junak nie reagował hamulec przedni chodzi ciężko i trzeba mocno nacisnąć żeby motor zaczął hamować rano wszystko było ok i nie wiem co mam zrobić. Zapowietrzył się czy coś motor ma około 3 miesięcy kupiony z salony niestety gwarancja mnie nie zobowiązuje gdyż nie byłem na pierwszym przeglądzie na czas

Wombat
    Moderator

czy się zapowietrzył to zobczysz po bąbelkach cieczy w zbiorniczku hamulca przez okienko inspekcyjne lub plastikową obudowe – zaleznie co tam jest

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Nieaktywny

A jak się zapowietrza, to nie powinien chodzić lekko (i dać się podpompować), a nie ciężko…? Pytam, bo się uczę 🙂

paci
    Moderator

Dobrze zulus kombinujesz,jednak coś z książki zrozumiałeś:D
    Pewnie syf w zacisku lub przewodzie.

eadem
    Uczestnik

Brawo Zulus 😀

Anonim
    Nieaktywny

Jeszcze z 10 lat z Wami na forum i może się jednak czegoś nauczę, jak mi Dziadek Rysio za mocno we łbie nie namąci :-)))

Rysio_Misio
    Uczestnik

Zulu, ty jesteś nawet chłop nie za głupi, ale bata ci czasem trzeba. Ewentualnie ostrego babola. Z pejczem jakim. Potem wracasz sobie cichaczem na łono rodziny i jesteś sobie dalej normalny człowiek. Taki… do rany przyłóż. ;D

Anonim
    Nieaktywny

How, how, how…

Jolanta Mateusz
    Użytkownik

Temat można zamknąć. Udało mi się to naprawić odkręciłem cały hamulec przeczyściłem i wymieniłem płyn hamulcowy nie hamuje jeszcze tak jak powinien ale hamuje 😀

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button