Jednoślad do pizzerii we Wrocławiu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Jednoślad do pizzerii we Wrocławiu

Ten temat zawiera 24 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  Paweł Zabawa 5 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 25 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Paweł Zabawa
    Użytkownik

Witam,
    Jak w tytule potrzebuje coś do pizzerii we Wrocławiu. Będzie musiał pokonywać codziennie tak ok 40km plus minus myślę. A jakie drogi mamy w Polsce sami wiecie, dodatkowo we wrocławiu jest jeszcze czesto poniemiecka kostka 😀

Cena tak myślę że ok 2500zl.

Będzie to sprzęt kupiony przez firmę ale spłacany przeze mnie więc chce żeby to wyglądało w miare.

Tak dla porównania podoba mi sie taki model.
    http://alf-q.pl/motorower-yankee-p-5402.html

Cenowo jest poza granicą ale nie odrzucam używanych modeli.
    Także czekam na waszą rade jeżeli ktoś ma czas i chęci żeby mi coś pokazać we wrocławskich sklepach bądź ma na sprzedaż to chętnie skorzystam.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Używanych chińczyków nie brałbym na Twoim miejscu. Oferty sprawdź sobie w Visatexie na Grabiszyńskiej.

http://visatex.otomoto.pl/

Paweł Zabawa
    Użytkownik

Myślałem o używanym markowym albo nowym chinczyku. Wlasnie tak patrze na ten benzery ogólnie motorower jak kazdy. Tylko pytanie jak mocno jest awaryjny.

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Stosunkowo bezawaryjny motorower w niskiej cenie to minimum Kymco Nexxon, w tych chińskich zawsze jakaś pierdółka będzie do zrobienia.

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Kup coś markowego – inaczej Wasz pizza może często i gęsto na czas nie docierać do klienta.
    W takiej branży nie wolno oszczędzać na sprzęcie – jak sobie popsujecie reputacje, to trudno będzie Wam ją odbudować.
    Taki skuter można przecież wrzucić w koszty, więc nie warto oszczędzać na jakości, bo to się zemści.
    Proponuję Hondę Vision – jakość i niezawodność za przyzwoite pieniądze.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Paweł Zabawa
    Użytkownik

Właśnie preferowałbym nie „kibelek” ja będe spłacał ten pojazd więc chce żeby wyglądało jako tako. Bo będzie tez uzywany nie tylko do pizzerii.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

W takim razie pozostają Ci te chińskie wynalazki, używki markowe w tym budżecie będą już dość stare.

Paweł Zabawa
    Użytkownik

Stare czyli jak bardzo?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

W japońskich i włoskich markach nie ma wielkiego wyboru – jak już znajdziesz to 10 lat przynajmniej. Rieju może znajdziesz młodsze.

Paweł Zabawa
    Użytkownik

Dobra a jeżeli bysmy podnieśli cene do 4tys. Bo tak pomyślałem że skoro ma to być srodek lokomocji nie tylko do zarobku to warto zainwestować wiecej pieniędzy. Fakt dłużej będe spłacał ale trudno 😀

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 25 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie