Jazda pod wpływem bez ubezpieczenia wypadek

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #668663 Reply
  iPayBack
  Uczestnik
  • Postów: 8

  Witam. Mam pytanie pewna osoba z okolicy jeździ na skuterze 50ccm bez prawa jazdy , bez ubezpieczenia- skończyło się mu rok temu , często jeździ pod wpływem. Co grozi gdy spowoduje on wypadek ?

  #668665 Reply
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 049

  poniesie wszelkie konsekwencje wypadku

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #670489 Reply
  Felek
  Uczestnik
  • Postów: 100

  Temat już nie najnowszy ale może ktoś z ciekawości zerknie:

  Brak uprawnień – wersja łagodna to mandat, wersja ostra to grzywna, sprawa sądowa, areszt,
  Brak przeglądu – jak wyżej,
  Brak OC – wersja łagodna to kara finansowa, wersja ostra to bardzo dotkliwa kara finansowa idąca w dziesiątki a nawet setki tysięcy złotych. Głównie za sprawą spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym lub skutkującego uszczerbkiem na zdrowiu. Rekordziści kiedyś byli podawani na łamach tego portalu. Nawet nastolatkowie dostawali bardzo poważne wyroki, między innymi za to, że zabili współpasażera lub okaleczyli go,
  Jazda pod wpływem – to przynajmniej mandat + areszt/wytrzeźwiałka + odebranie dokumentów i sprawa sądowa a w skrajnych wypadkach również pozbawienie wolności no i oczywiście zabranie uprawnień (o ile posiadał) lub zakaz sądowy prowadzenia pojazdów. Przy recydywie w końcu więzienie. Nie wspominając o nerwach i mocnym uszczerbku poważania w okolicy albo wśród członków rodziny.

  Dla jego dobra, jeśli to ktoś znajomy/bliski, spróbuj przemówić do rozsądku nim kogoś zabije albo okaleczy.
  Można jeszcze spróbować donieść na takiego delikwenta, chyba lepiej żeby to zrobić teraz, nim jeszcze komuś stała się krzywda z powodu jego lub jej głupoty.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Jazda pod wpływem bez ubezpieczenia wypadek
Twoje informacje:
Back to top button