jakie opony na zime do Kymco Agility R16?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #17719
    ERYCZKOS
    Użytkownik
    • 1
    • 2Postów:

    WITAM!!
    MAM TAKI KLOPOT, ZROBILO SIE ZIMNO I MUSZE ZMIENIC W KYMCO AGILITY 45 R16 (2009)OPONKI, MOJE (fabryczne) PRZY TYCH TEMP. MOJE MAJA ZERO GRIPA W ZAKRETACH. DORADZCIE PROSZE JAKIE OPONKI WARTO ZALOZYC NA ZIME…(MOZE, MICHELIN CITY GRIP???). OPONKI TO PRZOD: 100/80 R16
    TYL : 120/80 R16
    DZIEKI WIELKIE I POZDRO 😀

    #17728
    adrianswdn
    Użytkownik
    • 9
    • 82Postów:

    Nie wiem czy się opłaca zmieniać opony … nie lepiej schować do garażu skuter ?

    #17731
    KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14
    • 2 166Postów:

    Eryczkos jeśli nie będziesz śmigał po dużym śniegu to firmowe powinny starczyć. ja wiem to z autopsji bo sam chiniolem marki faspider model roma wersja 2008 rok śmigałem zeszłą zimę zaczynając od połowy grudnia i nie zmieniałem opon w ogóle. Jak będziesz jeździł Z GŁOWĄ to przetrwasz zimę, tylko ułańska fantazja musi iść w odstawkę 🙂 😆

    #17755
    ERYCZKOS
    Użytkownik
    • 1
    • 2Postów:

    WITAM 🙂 WSZYSTKO GRA MAM SPORE DOSWIADCZENIE W JEDNOSLADACH (MOTOCYKLE), NIESTETY MALE W SKUTERACH ALE JEDNO WIEM NA PEWNO JEST TO DUZY, SZEROKI, DLUGI I DOSC CIEZKI SKUTER A PRZEZ 16-TO CALOWE KOLA JEST STRASZNIE PODATNY NA WSZELKIEGO RODZAJU USLIZGI ITD. (za to w zakretach chodzi jak zaczarowany) OCZYWISCIE JESLI JEST (tak jak dzis) POWYZEJ 10 STOPNI CEL. TO ZAMYKAM OPONY. TAK CZY TAK MUSZE ZMIENIC OPONY TYLKO POTRZEBUJE PORADY NA JAKIE.

    #17771
    Anonim
    Nieaktywny
    • 3
    • 307Postów:

    Może coś takiego? Nie wiem czy będą pasować wymiary.
    http://moto.allegro.pl/opona-100-70-16-k66-heidenau-zimowa-motocykl-krk-i1299982715.html

    http://www.netcar.pl/opony/motocyklowe/skutery/?gclid=CMS5j9jsgqUCFUsB4wodXhLxPA

    Przypuszczam że mało jest takich użytkowników skuterów i motocykli,co zmieniają opony na zimówki.

    #23604
    Janek323
    Użytkownik
    • 1
    • 31Postów:

    Żadne opony nawet tkz. zimowe do skuterów z którymi osobiście nie miałem styczność nie dają wiele. Żadna opona nie uchroni przed uślizgiem jeśli nawierzchnia drogi jest mocno zmarznięta lub jest to droga gruntowa na której warstwa śniegu jest ubita i ślizga. Koło bd dostawać uślizgu przy każdym dodaniu gazu. Radził bym schować skuter do garażu a jeśli jazda jest konieczna to jeździć tylko bo drogach asfaltowych na których nie ma śniegu i są dbane przez służby drogowe.

    #23611
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

    Z tego co wiem, firma SAVA robi świetne zimówki do skuterów, w każdym rozmiarze.
    Co do jeżdżenia zimą, jak już musisz jeździć, to pompuj mniej powietrza, pewniej się jedzie po śniegu i lodzie.. no ale zima już się kończy, to raczej śniegu nie będzie 😉

    #99653
    Semir
    Użytkownik
    • 13
    • 152Postów:

    Łancuch spróbuj założyc ;p

    #99674
    Lukario
    Użytkownik
    • 7
    • 1 187Postów:

    albo sznurek , tylko trzeba uważać żeby wentyla nie skręcało bo powietrze będzie uciekać 🙂

    #99688
    barteklodz
    Użytkownik
    • 0
    • 783Postów:

    tu masz katalog
    strona 22
    http://www.mefo.pl/katalogi/Mefo_Reifenkatalog2012.pdf

    osobiście mam zaufanie do mefo i heidenau, naprawdę świetne oponki

    #99689
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    ludzie czytajcie temat sprzed 2 lat…

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button