Jakie Enduro ?

Siema.

Rozglądam się za jakimś Enduro, bo w crossach remonty często się robi ?

Chcę, aby dawał radę w ciężkim terenie tzn. głęboki piach po starych żwirowniach, górki, pagórki itp, ale też żebym mógł sobie wyjechać w trasę np 500km albo i więcej. Ma być bez awaryjny, nie za dużo palić. Pojemność 250 i większa. Wcześniej jeździłem na Enduro po poj. max 80ccm i 15kucy. Cena do 10tyś max.

Sbir napisał:

Ma być bez awaryjny


Yamaha, Honda, Kawasaki, Suzuki, KTM, Husqvarna

Sbir napisał:

nie za dużo palić


Coś w 4T

Sbir napisał:

Pojemność 250 i większa


Proponuję jakieś 450

Problem w tym że nie ma za dużego wyboru w takim zakresię ...
Yamaha WR 450 mi na myśl przychodzi ... Tyle że nie ma stacyjki i pali ok. 7l :)
Musisz na jakimś forum motocrossowym poczytać ;P

ja ci polecam suzuki mam juz 10 lat quada suzuki i tylko wymieniłem rok temu akumulator i nasmarowałem łańcuch…żadnej awarii nie miałem nigdy :smiley: …wiem, ze miało byc o enduro ale polecam ta firma do edurakow rowniez dodam, ze to 4t

A ja polecam dr 350 :smiley: Ponoć sprzęt nie do zajechania :slight_smile:

gmax napisał:

ja ci polecam suzuki mam juz 10 lat quada suzuki i tylko wymieniłem rok temu akumulator i nasmarowałem łańcuch...żadnej awarii nie miałem nigdy :-D ....wiem, ze miało byc o enduro ale polecam ta firma do edurakow rowniez dodam, ze to 4t



Gratuluje dbania o sprzęta ;) W 4t olej w silniku się wymianie co roku. Albo co 7-10 tys km (jeśli oczywiscie robisz tyle w mniej niz rok, bo jeśli nie to i tak po roku olej juz nie ma tych wlasciwosci co powinnien mieć.)

Wino dobrze mówi dr350 to maszyna na smiećrc i zycie.

Kruczek why nie odzywasz się na pw ? ;p

Ale w 4t brac ? Slabe pewnie będzie cos takiego jak coliber albo boatian.

Aha i koniecznie musi byc stacyjka z blokada kierownicy i kluczyk na paliwo.

Ja pierdielem odpal google i sobie poszukaj więcej info o dr350 … to nie jest słabe … to jest suzuki …

Sbir napisał:

Ale w 4t brac ? Slabe pewnie będzie cos takiego jak coliber albo boatian.

Toś teraz pierdolnął, Właśnie 4T jest bdb do większych pojemności, a poza tym ten dźwięk, posłuchaj sobie na yt.

aha no ok. myslalem ze to jest tak ja w skuterach ze ja 4t=muł.

no to spróbuj znależć coś powyżej 250cm3 w 2T … tzn. coś na pewno będzie ale pare egzemplarzy …

no a cos bardziej znanego od tego dr350 bo mało części do niego ejst chyba.