Jaki wybrać motorower 2T?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #166981 Reply
    bibron27
    Użytkownik

Cześć jestem na tym forum nowy. Chce kupić sobie jakiś fajny motorower 2t. Tylko jest jeden warunek spalanie nie może przekroczyć 3l/100km.
    Proszę o odpowiedź. Mój fundusz to 3000 tys. mogą być używki. Motorowerem będę dojeżdżał do szkoły około 25km dziennie więc chciałbym coś niezawodnego.

#166982 Reply
    bartek86
    Użytkownik

Jak motorower to romet 205

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#166983 Reply
    bibron27
    Użytkownik

Fajny. Tylko koledzy by się nabijali 🙂 a poza tym wole coś nowszego np. 2004 r.

#166987 Reply
    martin1996a
    Użytkownik

a po 2 wpisał 2t a nie 4t

#166989 Reply
    bibron27
    Użytkownik

Na oku mam generic trigger albo keeway tx50. Co o nich sądzicie?

#166992 Reply
    Druid
    Uczestnik

Nie ma takich. Na każdym 2T możesz przekroczyć 3l/100km… i praktycznie na każdym możesz ich nie przekroczyć… 😉

#166993 Reply
    bibron27
    Użytkownik

Chodziło mi oto żeby było coś koło tego 😉

#166997 Reply
    bibron27
    Użytkownik

Podoba mi się też derbi gpr nude i malaguti drakon. Tylko jakie spalanie?

#166999 Reply
    Druid
    Uczestnik

Ale to właśnie tak jest. Kończę docieranie jednej z cięższych 50-tek. Sam ważę z ubraniem ponad 120kg. Skuter zatankowany waży blisko 130kg. Z pierwszych 250km jeżdżąc przeważnie sam i nie szybciej niż 65km/h (GPS-owe) miałem zużycie 2,9 l/100km. Następne 300km w połowie przejeździłem z pasażerem. Wielokrotnie zbliżałem się do 75km/h (to jego max) i zużycie wyniosło 3,3 l/100km. Wniosek. Krytycznie dużo zależy od stylu jazdy (w tym prędkości) i obciążenia maszyny. Nie będę już dodawał ile złego może zrobić zły/niepotrzebny tuning. Swój styl jazdy musisz ocenić jednak sam…

#167000 Reply
    bibron27
    Użytkownik

Będę jeździł raczej spokojnie nie przekraczając 60 km/h jedna mocy w zapasie chce mieć ;). A i mam 170cm i 50kg tak dla wiadomości

#167007 Reply
    Druid
    Uczestnik

No to uważam, że nie masz problemu. Praktycznie każdy nowy 2T, odblokowany, bez dodatkowych większych przeróbek (zwłaszcza zmiany dyszy w gaźniku na większą), pozwoli Ci zmieścić się w założonym limicie. Teraz powinieneś określić dodatkowe kryteria wyboru (uroda, awaryjność, cena)… W 2T szczególnie ważna dla zużycia paliwa jest technika posługiwania się manetką – zwłaszcza odpuszczanie gazu po osiągnięciu założonej prędkości podróżnej – naprawdę można sporo zaoszczędzić… Szerokości…

#167028 Reply
    bibron27
    Użytkownik

A dacie jakieś linki dobrych motorowerów?

#167029 Reply
    Wombat
    Moderator

2T i poniżej 3 litrów? Chyba bardzo lekki, bardzo mały i bardzo delikatnie traktowany. Od 3.5 w góre to standard.

#167030 Reply
    snajper061
    Użytkownik

wombat ma racje 2t hajcowały hajcują i będa hajcować a jestes młody i okdręcisz manete ja bym radził cos z fmb na poczatek zip pro junak 901 z plastików a golasa to barton fighter akurat jak na twoj wzrost a spalanie bez blokad max 3l a po dobrym dotarciu jest czym pocisnąć

#167044 Reply
    bibron27
    Użytkownik

a co myślicie o romecie zetce albo keeway tx50

#167061 Reply
    snajper061
    Użytkownik

zetka fajna i oszczędna a xt50 to kopia am6 z tego co wiem [od posiadaczy ] to po zdjęciu blokad fajnie idzie ale hajcuje cos za cos.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Jaki wybrać motorower 2T?
Twoje informacje:

Back to top button