Jaki skuter wybrać. Budżet 2300 zł.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Jaki skuter wybrać. Budżet 2300 zł.

Tagi: 

Ten temat zawiera 24 odpowiedzi, ma 13 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe marin09 marin09 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 25 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe xxx1983
    xxx1983
    Użytkownik

Witam, chciałbym sprawić sobie skuter, budżet do 2300 zł. Mam auto jednak po mieście do pracy czy na małe zakupy wygodniej i taniej poruszać się jednośladem. Zastanawiam się czy jakiś nowszy np. kymco czy jakis keeway albo coś starszego np. piaggio,pegueot może jakieś inne propozycje? . Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru. , skuter ma niewiele palić będzie używany tylko w mieście. Najlepiej by był bezobsługowy. w miarę duże koła no i nie 15-letni.
    Proszę o pomoc jak macie jakies ciekawe spostrzeżenia albo linki będę wdzięczny.

Reasumując:
    -budżet do 2300 zł
    -duże koła np. 12″
    -dwusów (jak jest jakiś porządny 4t też może być)
    – z małopolski, ew, świętokrzyskie i podkarpacie

xxx1983@o2.pl

Zdjęcie profilowe ArtekToros
    ArtekToros
    Użytkownik

wiem że to zabrzmi może śmiesznie ale – NOWY made in china , poczekaj do kwietnia maja , będzie tego pełno i w dobrch cenach
    za 2300 markowego to nic nie kupisz 🙂 już wiele na tym forum było o tym , więc wystarczy poczytać

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe dodge
    dodge
    Użytkownik

wszyscy jeżeli chodzi o niski budżet zachwalają Ince, z tych tańszych to inca sprint a drochę droższa inca street

->Kymco Super 8 2T
    LwG!
    Zdjęcie profilowe marin09
    marin09
    Użytkownik

Jak za 2000 to w grę wchodzi tylko jakiś używany sprzęt.Polecam jakiś markowy.Jak dobrze się Porozglądasz to znajdzie się sprzęt który jeszcze parę lat pojeździ.Sam mam taki markowy prawie 20 letni.Jeżdżę już nim 4 lata i zawsze mnie dowiózł tam gdzie chciałem:).Koledze znalazłem niewiele młodszy.Jeździ już drugi sezon beż awarii.Chciał nowego Chińczyka z marketu.Teraz nie żałuje:)Także nie ma co się bać sprzętu co ma 15 lat.Ważne żeby poszukać zadbany sprzęt a na pewno Będziesz zadowolony…

motórzysta

szyszu3
    Użytkownik

Polecam Ci kingway coliber Rex. Szybki i wytrzymały 🙂

Ja w korkach nie stoje.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe FranceCola
    FranceCola
    Użytkownik

za 2300 zł, polecam skuter używany,; tjż. honda, yamaha, piaggio itp. Chińczyków w tej cenie, nie warto kupować bo z jakością, jest u nich gorzej, niż u tych skuterków Made In China ,za 3 000 – 4 000 tyś. 🙂

Ja w korkach nie stoje, bo u mnie nie ma korków ! =D
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Kup nówkę z marketu za 1500 zł, a reszte przeznaczysz na późniejsze naprawy. Będzie mało palił i dowiezie cię z/do pracy, na zakupy itd. Jak bym miał teraz kupować skuter to bym właśnie taki z marketu kupił. Swoje podstawowe funkcje spełni na pewno. Chyba, że zależy ci na osiągach itp.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe dodge
    dodge
    Użytkownik

Sam mam taki za 1500, użytkuje go porządnie od października co prawda narazie tylko 1350 (oczywiście żee to nic i nie ma się czym chwalić),ale żadnej awarii. Na wisłostradzie szedł mi raz 73 (licznikowe) bez blokad oczywiście, trochę z przyśpieszeniem słabo ale to chyba tak u większości jest.. Tak więc osiągi nie złe

edit: dodam że jest to 4T, a spalanie jest w podpisie.. 2,6l.

->Kymco Super 8 2T
    LwG!
    Zdjęcie profilowe marin09
    marin09
    Użytkownik

Jak chcesz jeździć długo i bez problemów to zadbana markowa używka,jak Lubisz majsterkować to nowy z marketu….ale to juz Musisz sam zadecydować….

motórzysta
    Zdjęcie profilowe xxx1983
    xxx1983
    Użytkownik
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 25 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie