Jaki skuter jest najmniej awaryjny?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #17447 Reply
    Jasiu
    Użytkownik
    • 8

Tak siedze w domu i się zastanawiam jaki skuter może być najbardziej bez awaryjny. Według was jaki? Jak wszyscy wiemy Groda przebył na swoim skuterze bardzo długi dystans, czyżby jego skuter był najmniej awaryjny?

#17459 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769

Kymco generalnie są mało awaryjne. Podobnie jak japońce.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#17464 Reply
    IncaStreet
    Użytkownik
    • 28

To wszystko zalezy na jaki egzemplasz trafisz jeden pochodzi ci 5lat a drugi 2tygodnie. Byłem kiedys w servisie yamahy i stał romet i zapytalem sie ile kosztuje facet odpowiedzial ze zrobil 50km i sie popsuł.

#17466 Reply
    Zgulec
    Użytkownik
    • 3

Ja bym celował w starsze Piaggio, Yamaszki jakieś, są nie do zajechania, tylko lejesz paliwo.

#17472 Reply
    Jasiu
    Użytkownik
    • 8

A z biegówek?

#17474 Reply
    Patrykk
    Użytkownik
    • 12

RG80

#17498 Reply
    lechoo
    Użytkownik
    • 2

Te co stoją w salonie ,a po zakupie w garażu hehe.Ja kupiłem w sierpniu yamahę neos która miała na liczniku 14500 km ale miała zerwaną linkę więc przebiegu autentycznego nie znam i przejechałem nią 1500 km i nie narzekam ale jak miałem kingwaya colibra to w zasadzie bez awaryjnie przejeździłem dwa sezony ok 5000 km i też nie miałem do niego żadnych zastrzeżeń tylko muł straszny był bo czterosuw bez tuningu.Tak więc wydaje mi się , że zależy jak trafisz.

#18031 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 2

Najmniej awaryjne? Cokolwiek markowego – Kymco, Yamaha, Peugeot, Aprilia. Ale żeby się nie psuło trzeba dbać, nie żyłować nadto, nie gumować!

A najbardziej awaryjne? Najtańsze chińczyki no-name, w dodatku średnio dbane. Przeróżne Kingwaye Allegro itp klony Colibra, które kosztują po 1500-2000zł. Niestety trzeba trochę wydać, aby jeździć.

Co do biegówek to Rieju są w miarę tanie, Yama TZR, Apka RS, Rieju RS2 Matrix to już dosyć wysoka kwota…

#18045 Reply
    WODZU
    Użytkownik
    • 71

Najmniej awaryjny? Ten którego nie mamy.

#18047 Reply
    KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14

ha ha ha masz racje Piotrek ale jak skomentuje krótko i co dobrze wiadomo jak sie dba tak sie ma :))

#18058 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77

Moim zdaniem najmniej awaryjny jest skuter, który stoi w zamkniętym garażu i nie jest odpalany. Warunek jest jeden – pod żadnym pozorem nie wolno otwierać garażu, bo wtedy ewentualne usterki wynikające z nieużywania wyjdą na jaw 😆
    A tak poważnie to pewnie któryś skuter włoski albo japoński ale pod warunkiem, że był dbany i nie katowany.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Jaki skuter jest najmniej awaryjny?
Twoje informacje:

Back to top button