! Forum Skutery Jaki rozrusznik?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #672269 Odpowiedź

  Adrian Kucharczyk
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Witam.
  Posiadam peugeota speedfighta 1 chłodzonego cieczą. Poczas zakupu nie było przy nim ani rozrusznika ani bendixa. Niedawno kupiłem rozrusznik i bendix lecz przy kręceniu bendix nie wyskakiwał. Dopiero gdy zamieniłem plus i minus bendix wyskakuję i kręci wałem. (skuter jednak nie odpala bo danie plusowego kabla w miejsce masy odcina zapłon 😀 lub wał się kreci w drugą strone). I teraz moje pytanie czy możliwe jest żeby kręciło wałem odwrotnie wgl? bendixy są lewe i prawe? co powinienem wymienić aby to odpalało. Powiem szczerze że już od tego rozkminiania stron kręcenia się już sam zagręciłem. Może ktoś wie co tam powinno isc.

  #672278 Odpowiedź

  Przemysław
  Użytkownik
  • Postów: 34

  Tak. Można obrócić wałem w drugą stronę. Nic nie stoi na przeszkodzie. A jeśli rozrusznik kręci w złą stronę a zakupiony został nowy to prawdopodobnie nie od tego modelu. Jeśli używany można zmienić mu polaryzację i po kłopocie.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #672281 Odpowiedź

  Adrian Kucharczyk
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Więc teraz w którą stronę powinien kręcić rozrusznik w speedfight 1 LC?

  #672282 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 554

  w taką żeby tyle koło kręciło sie we własciwą

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Jaki rozrusznik?
Informacje o Tobie: