Jaki rozrusznik?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #672269 Reply
  Adrian Kucharczyk
  Uczestnik
  • Postów: 3

  Witam.
  Posiadam peugeota speedfighta 1 chłodzonego cieczą. Poczas zakupu nie było przy nim ani rozrusznika ani bendixa. Niedawno kupiłem rozrusznik i bendix lecz przy kręceniu bendix nie wyskakiwał. Dopiero gdy zamieniłem plus i minus bendix wyskakuję i kręci wałem. (skuter jednak nie odpala bo danie plusowego kabla w miejsce masy odcina zapłon 😀 lub wał się kreci w drugą strone). I teraz moje pytanie czy możliwe jest żeby kręciło wałem odwrotnie wgl? bendixy są lewe i prawe? co powinienem wymienić aby to odpalało. Powiem szczerze że już od tego rozkminiania stron kręcenia się już sam zagręciłem. Może ktoś wie co tam powinno isc.

  #672278 Reply
  Przemysław
  Uczestnik
  • Postów: 35

  Tak. Można obrócić wałem w drugą stronę. Nic nie stoi na przeszkodzie. A jeśli rozrusznik kręci w złą stronę a zakupiony został nowy to prawdopodobnie nie od tego modelu. Jeśli używany można zmienić mu polaryzację i po kłopocie.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #672281 Reply
  Adrian Kucharczyk
  Uczestnik
  • Postów: 3

  Więc teraz w którą stronę powinien kręcić rozrusznik w speedfight 1 LC?

  #672282 Reply
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 051

  w taką żeby tyle koło kręciło sie we własciwą

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Jaki rozrusznik?
Twoje informacje:
Back to top button