jaki motorower 50cc do 4000zł

Witam mam zamiar kupić motorower 50cc do 4000 zł będzie to mój pierwszy motorower do wyboru mam takie motorowery jak:Router WS50, Zipp Neken 2, Barton Fighter Eco. Chciałbym mieć nowy motorower żeby sobie pojeździć chciałbym posłuchać opinii osób które znają się bardziej na motorowerach służył by mi on do jazdy z kolegami itp mam 15 lat. Motorower mam zamiar kupić za 2-3 tygodnie i nwm czym się sugerować.

Osobiście powiem Ci tak, że najlepiej w tej cenie kupić coś ze stajni Yamahy, Hondy ewentualnie Derbi. Jeśli szukasz czegoś na asfalt to z wyżej wymienionych są praktycznie same 2t czyli:

  • Yamaha TZR 50
  • Yamaha DT 50
  • Honda HM 50
  • Derbi Senda 50 bądź Derbi GPR 50

Te motorki są bardzo podatne na modyfikacje w silniku dzięki czemu można wykrzesać z nich trochę mocy jest to dobra alternatywa dla początkującego ponieważ nauczy się coś trochę z mechaniki oraz gdy zabraknie mu mocy w 50ccm zawsze można ją trochę podnieść dzięki czemu nie znudzi się tak szybko. Silniki 2t nie są ekonomiczne, to trzeba zaznaczyć od razu w nich również robisz mieszankę paliwo-olej, niektóre z nich mają dozowniki. Z 4t to mogę polecić Rometa CRS 50 lub Routera 50, więcej “pisiontek” nie znam. Pozdrawiam! :slight_smile:

Ja też kupuję motorower w okolicach 4 tys i myślę nad romet zxt 50 lub barton sprint rs 50, oba są w cenie +/- 4 tys PLN