Jaki motor polecacie ?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #680292 Reply
    Mateusz Rodzik
    Uczestnik
    • 1

Witam planuję zakup motocykla 125. Na początku myślałem że skuszę się na Hondę Varadero. Ale czym dalej w las tym bardziej się obawiam tego zakupu, nie sztuka kupić motor a potem nie mieć na części do motoru. Polecano mi także Yamaha ybr ale średnio jestem do niej przekonany. Co sądzicie?
    Mój budżet to 6000zł.

#680295 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

nie ma róznicy czy honda czy yamaha. ta sama klasa sprzętu i takie same koszty napraw. kluczowy jest stan bo to używka. no i to na którym ci wygodniej

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#680311 Reply
    paci
    Moderator
    • 12

Z tych dwóch ybr jak chcesz tanio naprawić i eksploatować Varadero ma v2 i jak trafisz gruz to wyczyści cie z kasy,nowe graty w ch.. drogie,serwis nie każdy się podejmie a jakiś Pan Janusz to tak ją popier…i że szok,np robiłem hyo 125 gtr po Januszu rozj…ł gaźniki nie do odratowania a zepsuty był moduł na jeden gar nie dawał iskry,koszt używki 200pln + 50 wymiana u mnie a za gazniki klient używane wywalił 500,wiec jak v2 czy Varadero czy hyo czy virago wpierw zorientuj się w cenie serwisowania i napraw.

#680327 Reply
    wojciech789
    Uczestnik
    • 2

V2 jest spoko ale raczej na wtrysku. Z motocykli tanich w eksploatacji i zakupie to polecam yamaha ybr125 na wtrysku i honda cbf125 lub nowszą hondę cb125f. Proste konstrukcje chłodzone powietrzem i generalnie niezawodne. Jeśli chodzi o yamahę ybr to trzeba uważać bo dużo jeździło jako L-ka w szkółkach.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Jaki motor polecacie ?
Twoje informacje:

Back to top button