Jaki filtr? Yamaha Aerox

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Nieaktywny
    • 8
    • 19Postów:

Witam,jaki polecacie filtr? Stozkowy czy normalny wkład? I jak już to jaki model? Srednice montazowa mam 49mm
    Yamaha Aerox, Set:
    Cylinder Malossi MHR Replica
    Gaźnik Stage 6 PWK 21mm
    W napędzie jakies tam stejdze itp.

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 024Postów:

co kto lubi i jak bardzo chce się z tym bujać. Ja np wolę tjunikofe Airboxy (Doppler, Motoforce Performance. itd) albo po prostu seryjne airboxy od większych pojemności. Jest to ciche, bezobsługowe i równie skuteczne.

Anonim
    Nieaktywny
    • 8
    • 19Postów:

A polecasz jakis konkretny filtr? Byleby mial 49mm,bo jak mowilem gażnik PWK 21mm

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 024Postów:

który konkretnie to nie ma znaczenia. lubisz fajne nazwy to kup sobie dopplera, chcesz mieć taniej ale tak samo – kup motoforce (ja sobie kupiłem taki bo dopplera nie było) . A całkiem tak samo zadziała dolot z dowolnej 125cm.

Anonim
    Nieaktywny
    • 8
    • 19Postów:

A jak mam srednice mocowania 49mm to muszę kupić filtr o średnicy 49mm czy moge kupic 40mm lub 55mm?

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 024Postów:

Nie filtr o średnicy tylko jego wylot o średnicy – bo sam filtr to bedzie miał większą średnice. Filtry na ogół mają redukcje w zestawach albo w akcesoriach

Anonim
    Nieaktywny
    • 8
    • 19Postów:

A zamiast stożka mogę zrobić filtr z bardzo grubej siatki miedzianej i na to dać taką gąbke filtrującą? Bo nigdzie nie moge znalezc filtra o srednicy montazowej okolo 50mm

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 024Postów:
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button