Jak Pozbyć Się Śladów Po Naklejkach w Skuterze?

Mam Mojego Chińskiego Skuterka,no ale Te Naklejki tylko Pogarszały wygląd..
Więc Powoli Je Odklejałem,to co zostało,zmyłem ,w tym Większość Kleju,ale za każdym razem zostawało mi Takie Oto Obramowanie po Naklejce:
http://oi48.tinypic.com/1z644lg.jpg

Czym to zmyć,żeby ne było tego Tak widać?

możesz pastą K2 tempo próbować

Mozesz jeszcze sprobowac zmyc Cifem albo Ajaxem w proszku albo w plynie. Mysle ze kazdy powinien miec to w domu :)

Żaden cif i temu podobne. Po pierwsze 80% skuterów chińskich ma na naklejki położoną klare czyli lakier bezbarwny gdyż technologia jest taka najpierw podkład, baza,nakleiki i na całość klar jeśli twój skuter był tak pomalowany to masz tylko jedno wyjśce pasta polerska ale prawdę mówiąc nie wróże ci sukcesu gdyż ścierając dojdziesz do bazy i nici trzeba lakierować od początku cały skuter. Jeśli pozostałością jest tylko klej to kup aceton ( zmywacz do paznokci ) i delikatnie zmywaj te ślady nie zapomnij tylko od razu po czyszczeniu dokładnie go umyć w tych miejscach bo ci się weżre. Nie chce być złą wróżką ale na zdjęciu wygląda to jak klara.
www.samotnewilki.cba.pl

Wszystko podobne do - lub po prostu WD 40 i schodzi jak masło :P

dzokej napisał:

Żaden cif i temu podobne. Po pierwsze 80% skuterów chińskich ma na naklejki położoną klare czyli lakier bezbarwny gdyż technologia jest taka najpierw podkład, baza,nakleiki i na całość klar jeśli twój skuter był tak pomalowany to masz tylko jedno wyjśce pasta polerska ale prawdę mówiąc nie wróże ci sukcesu gdyż ścierając dojdziesz do bazy i nici trzeba lakierować od początku cały skuter. Jeśli pozostałością jest tylko klej to kup aceton ( zmywacz do paznokci ) i delikatnie zmywaj te ślady nie zapomnij tylko od razu po czyszczeniu dokładnie go umyć w tych miejscach bo ci się weżre. Nie chce być złą wróżką ale na zdjęciu wygląda to jak klara.
www.samotnewilki.cba.pl

ech..

co do tematu to wez szmatke nasacz ja benzyna i poloz na tym plastku poczekac az nasiaknie, uzyj nozyka do zdrapania.

WD 40 jest środkiem natłuszczającym więc jakim sposobem ma zetrzeć twardy lakier bezbarwny?

klar nie klar dobra polera filcem-wiertara obroty najwyzsze i zwykla pasta do lakieru taka co jest mazia a po wyschnieciu proszkuje sie
uwazaj zeby nie przegrzac miejsca polery bo zmaszcisz lakier
lej duzo tej pasty i nawet dodatkowo wode
mozesz uzyc rowniez szlifiery tylko wieksze obroty=wieksze tarcie i temperatura(oczywiscie z nakladka filcowa)