Jak namówić tatę do odblokowanego skutera?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Jak namówić tatę do odblokowanego skutera?

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 11 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe brylant1717 brylant1717 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kret155
    Kret155
    Użytkownik

Niedługo kupuję skuter Kingway Fennari. Nie ma on dużego v-max’u. Jak namówić tatę do kupienia odblokowanego?

Zdjęcie profilowe rozekrr
    rozekrr
    Użytkownik

Jeżeli masz w planie zakup nowego skutera to będzie od ze wszystkimi blokadami, jeżeli natomiast używanego to musisz się dowiedzieć od sprzedającego czy takie blokady posiada, czy już nie.

Zdjęcie profilowe Kret155
    Kret155
    Użytkownik

Planuję kupić nowego.. Tylko nie wiem co mam powiedzieć tacie.. Bo chcę mieć go bez blokad, bo zapewne w sklepie spytają się czy z blokadami czy bez 😉

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    Zdjęcie profilowe brylant1717
    brylant1717
    Użytkownik

Haha takiego pytania się tu nie spodzewałem:-)

To forumowicze znają Twojego tatę?;]

Zagroź mu że się wymeldujesz z domu;]

Zdjęcie profilowe dostawcy
    dostawcy
    Użytkownik

też mnie to pytanie rozwaliło. Po pierwsze w Polsce sprzedaje się skuty zablokowane jeśli to motorower. Co do samego odblokowania, ile masz lat na karku i ile doświadczenia, że potrzebna Ci większa prędkość? Najpierw przewróć się przy 45 km/h zobacz ile z Ciebie zostanie i jeśli cokolwiek to zastanów się co piszesz i o co prosisz, bo dla mnie zajeżdża to koniecznością szpanowania przed rówieśnikami.

Zdjęcie profilowe dostawcy
    dostawcy
    Użytkownik

tak na poważnie nie proś ojca tylko wykaż się przed nim umiejętnościami i odpowiedzialnością w prowadzeniu pojazdu, to może zdecyduje się podjąć taki krok.

Zdjęcie profilowe cpi2006
    cpi2006
    Użytkownik

powiedz ze nie zrobisz sobie krzywdy ;] jak spowoduje wypadek to mozesz dac mi szlaban na komputer ;D pomyśli oooooooo zaoszczęde na prądzie ;D i z głowy

Zdjęcie profilowe rkos
    rkos
    Użytkownik

Jakie rady, lol.

Kupisz tak czy siak zablokowany, pojeździsz, dotrzesz i po jakimś czasie zaproponuj tacie rozebranie przekładni w celu sprawdzenia stanu paska oraz rolek. Powiedz tacie żebyście wyjęli blaszkę, tulejką z wariatora i zobaczymy czy doda skuterowi mocy. Tacie powinna się zmiana spodobać: )

A inny argument jest prosty, powiedz mu że nie będziesz musiał piłować silnika na full manetce cały czas, tylko lekko przekręcisz manetkę o 1/3 czy 1/4 i już otrzymasz 50km/h, wraz z lekką stratą spalania.

[IMG]http://i50.tinypic.com/30s992f.jpg[/IMG]
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jak już dotrzesz silnik i nauczysz się „dobrze” jeździć to wtedy dopiero możesz z nim o tym gadać.
    Albo tak jak powiedział @up (2 argument)

Zdjęcie profilowe olaf1251
    olaf1251
    Użytkownik

@2up Twoja rada też nie jest do końca dobra.
    ZERO ZDEJMOWANIA BLOKAD.
    Chcesz nim pojeździć dłużej niż jeden/dwa sezony ?”
    Wpierw go dotrzyj, przejedź minimum 700 km i będziesz mógł zdjąć blokadę.
    No chyba, że nie szanujesz nowego, sprzętu, rób co chcesz.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie