Inca Street problem ze swiatlem stop.

Witam ponownie, tak jak w temacie problem ze światłem stop podczas hamowania tylnym hamulcem.
swieci raz na jakiś czas, przedni jak naciskam swiatelko jest za każdym razem.
Pozdrawiam i proszę o pomoc

Sprawdż czujnik w klamce hamulca. Postaw sobie go na centralnej i odpal nie sie kreci okolo. nacisnij lekko hamulec i zobacz dwie rzeczy: 1 kolo ma sie zatrzymac 2 zarówka zapalic. brak efektu podkrec srubke halumca przy kole i powtórz. jesli teraz nawet po lekkim nacisku sie zapalila zarowka to usterke masz usunieta. jesli nie to czujnik stopu do kontroli u mechaqnika najlepiej zeby od razu nie pakowac sie do klepu po nowa klamke

ja mialem podobnie tylko tyle że musiałem mocno nacisnąc tylni hamulec żeby zaświecił stop
problem był banalny : poluzowała sie śrubka od klamki :D

dziekuje za pomoc, zaraz smigam krecic.
pozdrawiam

KrzysiekP - podkręcenie linki nie ma nic wspólnego z działaniem światła stopu. Czujnik reaguje na WCIŚNIĘCIE klamki hamulca, a nie na reakcje skutera.

MarkusSchulz - jeżeli tylni hamulec dobrze działa, nie kombinuj nic z tą linką. Sprawdź raczej sam czujnik i popatrz, czy żaden kabel nie odpiął się.

W chińskich skuterach często dochodzi do zakleszczenia się czujnika w klamce. Rozkręcić klamkę, wyjąć czujnik, przeczyścić, sprawdzić okablowanie.

Dzieki serdeczne Leszek za podpowiedz.
pozdrawiam