inca street 50 (problem z ssaniem paliwa)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Inca inca street 50 (problem z ssaniem paliwa)

Ten temat zawiera 22 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Pietro Pietro 8 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe morrimotto
    morrimotto
    Użytkownik

Witam!!!
    Mam problem, a mianowicie wczoraj w czsie ok 10min jeżdzie skuter nagle mi zgasł,wiec zadzwonilem do serwisu i powiedzieli im zebym saprawdzil czy do gaznika doplywa paliwo, wiec wyciagnalem rurke z gaznika zakrecilem silnikiem i nic nie leci.Poszedlem do domu spróbowalem jeszcze raz go zapalic ale wogole przestal reagowac, wiec pomyslalem ze to wina akumulatora.Akumulator naladowalem i dzis mi odpalił.Jesli akumulator byl troche rozładowany (bo swiatla swiecily)czy ssanie moglo przestac dzialac?Proszę o odpowiedz, boje sie wyjezdzac w dalsze trasy, bo mysle ze moze mi zgasnac.

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Po prostu żenada… Po co dajesz 2 taki sam temat na tym forum? Przecież nie bój się, twój temat jest na pierwszej stronie forum widoczny, więc ktoś jeśli będzie wiedział i będzie chciał pomóc to ci napisze…

o
    morrimotto
    Użytkownik

jestem nowy na tej stronie, wiec za swoje bledy przepraszam.!!

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Nikt się nie gniewa tylko poprostu jak napiszesz nowy temat to poczekaj cierpliwie na odpowiedź i nie zakładaj drugi raz tego samego. Wszyscy użytkownicy to też ludzie a nie roboty żeby cały czas śledzili tematy i w ciągu 10 sekund odpowiadali. Każdy ma swoje sprawy i w wolnym czasie zagląda na forum dlatego wystarczy cierpliwie poczekać a napewno uzyska się odpowiedź. Co do tematu : gdyby ssanie Ci siadło to podczas jazdy by się silnik nie wyłączył ponieważ ssanie działa przez pierwsze 2-3 minuty po odpaleniu zimnego silnika (np. po dłuższym postoju ) aż do czasu gdy silnik trochę się nagrzeje. Po naładowaniu akumulatora normalnie odpala czy nie ?

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    morrimotto
    Użytkownik

Po naładowaniu akumulatora odpala normalnie

morrimotto
    Użytkownik

Przedechwilą poszedłem na dwór, aby opalić skutera i znowu to samo (nie zasysa paliwa).Już kompletnie nie wiem co robić.POMOCY!!!Czy to może być wina mechanizmu ssącego?A może żle ustawionej mieszanki paliwa?Za wszystkie odpowiedzi bede bardzo wdzieczny!!

Zdjęcie profilowe KrzysiekP
    KrzysiekP
    Użytkownik

morrimoto jak masz sprzęt na gwarancji to oddaj go do serwisu bo być może ta usterka zostanie uznana za fabryczna i wymienia wadliwie pracujący element. a co do rozładowywania akumulatora to jest to dosyć możliwe.

KrzysiekP
    Forum Śląskiej Grupy Motorowerowej – http://www.lonelywolves.cba.pl

Moje Gadu-Gadu
    [/img]http://www.motostat.pl/user_images/23496/icon3.png[/img]
    http://www.ermail.pl/klik/Vn9UZGEN

Zdjęcie profilowe bitronxp1
    bitronxp1
    Użytkownik

może masz gdzies zwarcie albo luz na wtykach masz , a co do ssania to postaw skuter na centralnej tak aby koło było w górze nie dotykajac podłoza i jak jest zimny to sie ssanie włączy i koło tylne powinno sie zaczać kręcić poten samo sie zatrzyma ja tak miałem
    a jak cos to przed uruchomieniem z kopniaka pare razy daj ale nie przekrecaj stacyjki to sie cisnienie paliwa zwiększy i dopiero spróbuj odpalic

morrimotto
    Użytkownik

Jutro spróbuje tak jak mi poradziłeś bitronxp1, jak się nie uda to w piątek dam go do serwisu.

Zdjęcie profilowe bitronxp1
    bitronxp1
    Użytkownik

jak w zime go odpalałem to ze 20 minut chodził i nic nie dało sie ruszyc bo zaraz gasł bo na ziemi miałem koło a powinno byc w górze bo jak sie kreci koło to właśnie te ssanie jest i jakos paliwo tłoczy czy coś w tym stylu ,kiedys juz o tym był mój temat jak chesz to poszukaj w dziale skutery i eksploatacja

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie