Inca Street 50-Czyli co odblokować, co wymienić !

Wyświetla 31 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14
    • 2 166Postów:

Basia masz na myśli szybę???

Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Basia napisał:

Witam wszystich uzytkowników.
    Posiadam skuter inca street 50 , i moje pytanie brzmi : czy mozna dokupić do niego owiewkę? jeżeli tak to jakie polecacie?

Można dokupić, na allegro jest tego pod dostatkiem. Mocowane są pod lusterka.

Basia
    Użytkownik
    • 0
    • 2Postów:

Tak Krzysiek mam na myśli szybkę.

Pietro a mógłbyś podrzucić jakieś linki? patrzyłam na allegro , ale nie mogę nic znaleźć…..a trzeba też wiedzieć jaka szybka będzie pasować do inca street , ponieważ nie wszystkie dadzą się zamocować…

Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Basia napisał:

Tak Krzysiek mam na myśli szybkę.
    Pietro a mógłbyś podrzucić jakieś linki? patrzyłam na allegro , ale nie mogę nic znaleźć…..a trzeba też wiedzieć jaka szybka będzie pasować do inca street , ponieważ nie wszystkie dadzą się zamocować…

Nie chce mi się wchodzić na allegro, sama znajdziesz. Wejdź w części i akcesoria motocyklowe, wpisz szyba do skutera i wyjdą. Te szyby z mocowaniem pod lusterka są uniwersalne i jest możliwość regulacji. 😉

HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

HugoBoss jak zawsze chętny do pomocy 😉 Na allegro takie szyby są tańsze, za 50zł można kupić dobrą szybę.

KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14
    • 2 166Postów:
    KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14
    • 2 166Postów:

to znalazłem jedyna ofertę z montażem pod lusterka. Przypuszczam, że gdyby pochodzić po sklepach z akcesoriami do skutera to na pewno by się znalazły

Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Krzysiek, aleś znalazł drogą szybę.. przecież to zwykła Awina, te szyby inni sprzedają po 49zł. 😉

WODZU
    Użytkownik
    • 71
    • 1 204Postów:

Witam.
    Aby uniknąć spekulacji to aby odblokować na 100% Ince Street 2T należy ściągnąć tuleję z wariatora (idzie do 60km/h), zmienić cdi (zamyka licznik). Sprawdzone na własnej Ince.
    Pojawia się jednak problem z CDI – jak zamoknie – za cholerę nie odpalimy naszej maszyny. Mam paru świadków z tego forum.

Pozdrawiam

KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14
    • 2 166Postów:

Podpisuje się obiema rękami pod słowami Wodza odnośnie blokad w streetce

Damian13
    Użytkownik
    • 0
    • 8Postów:

WODZU napisał:

Witam.
    Aby uniknąć spekulacji to aby odblokować na 100% Ince Street 2T należy ściągnąć tuleję z wariatora (idzie do 60km/h), zmienić cdi (zamyka licznik). Sprawdzone na własnej Ince.
    Pojawia się jednak problem z CDI – jak zamoknie – za cholerę nie odpalimy naszej maszyny. Mam paru świadków z tego forum.
    Pozdrawiam

Czy to chodzi o ten pierścień na wariatorze czy o cała tuleję co był mowa w wcześniejszej rozmowie ??

Damian13
    Użytkownik
    • 0
    • 8Postów:

mam też problem po ściągnięciu pierwszej blokady z wariatora to skuter osiągał 65 km/h a po zimie osiąga najwięcej 60km/h pomocy o co chodzi

Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

Hah, skąd ja to znam… Ja też tak miałem po zimie. Pojeździłem, zmieniłem pasek i przez jakiś czas było jak dawniej.

Co do tulejki – to trzeba zdjąć sam pierścionek. Odkręcasz wariator, zdejmujesz i cieszysz się wyższą prędkością.

Musisz jeszcze zmienić moduł na odblokowany. Spokojnie będziesz osiągał na prostej licznikowe 70 km/h, a z górki prawie 80.

Damianie – napisz coś o swojej Ince – kiedy kupiłeś i ile masz przejechane. Miło, że ktoś jeszcze jeździ sprzętem takim jak mój.

KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14
    • 2 166Postów:

Kisiu a o mnie to zapomnaiłeś????

Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

Krzyśku => oczywiście, że nie. Ale chodzi mi o innych jeżdżących Inkami Street’ami poza Tobą i Wodzem. Wyraziłem się trochę nieprecyzyjnie.

Dziś licznik wybił 15700 km. Wiem, że w porównaniu z Tobą to pikuś…

Damian13
    Użytkownik
    • 0
    • 8Postów:

Mój stan licznika wynosi 1380km kupiłem go w 2010 roku

Damian13
    Użytkownik
    • 0
    • 8Postów:

jaki polecalibyście moduły do inca street 50 ?

Damian13
    Użytkownik
    • 0
    • 8Postów:

pomocy jakie moduły byście polecali do Inca Street 50?
    Mój stan licznika wynosi 1380 km

KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14
    • 2 166Postów:

Damian reguły nie ma m usisz po prostu poprubowac

Wyświetla 31 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button