Impulsator Piaggio 2t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Impulsator Piaggio 2t

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe LuK444Sz LuK444Sz 4 tygodnie, 1 dni temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #694493 Odpowiedź

  Dawid Chodorowski
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam miałem problem z impulsatorem dodam na początku że ten post to nie troll. Zauważyłem że jest pęknięty kabel. Po czym wykręciłem go i wziąłem lutownicę transformatorowa.( Starej generacji) i zacząłem lutowac po czym tr uznając w ręce impulsator zaczął wibrować lutowalem dalej… po czym zrobiło mi się słabo … oczywiście lutowalem na dworze wiec nie zdążyłem nawet cyny roztopić…. nagle miałem puls bardzo wysoki i dostałem odrealnienia…. czy po prostu się wystraszyłem czy Mogilno prze zemnie przejść jakieś napięcie… z lutownicy…. dodam ze trwa to już 3 tydzień…. mam umówiony tomograf ale chciał bym się zorientować ponieważ się znacie czy impulsator może zaszkodzić zdrowiu pod czas lutowania ???

  Chodor
  #694496 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe LuK444Sz
  LuK444Sz
  Użytkownik
  • Postów: 264

  Chłopie, widziałem ten temat jakiś czas temu na elektrodzie. Tam Ci ktoś jasno odpowiedział, że żadna fachowa literatura tego nie podaje. Proszę skontaktować się z lekarzem, bądź w razie zagrożenia zdrowia i życia powiadomić zespół ratownictwa medycznego.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Impulsator Piaggio 2t
Informacje o Tobie: