Impulsator Piaggio 2t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Impulsator Piaggio 2t

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe LuK444Sz LuK444Sz 4 tygodnie, 1 dni temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #694493 Odpowiedź

Dawid Chodorowski
    Użytkownik

Witam miałem problem z impulsatorem dodam na początku że ten post to nie troll. Zauważyłem że jest pęknięty kabel. Po czym wykręciłem go i wziąłem lutownicę transformatorowa.( Starej generacji) i zacząłem lutowac po czym tr uznając w ręce impulsator zaczął wibrować lutowalem dalej… po czym zrobiło mi się słabo … oczywiście lutowalem na dworze wiec nie zdążyłem nawet cyny roztopić…. nagle miałem puls bardzo wysoki i dostałem odrealnienia…. czy po prostu się wystraszyłem czy Mogilno prze zemnie przejść jakieś napięcie… z lutownicy…. dodam ze trwa to już 3 tydzień…. mam umówiony tomograf ale chciał bym się zorientować ponieważ się znacie czy impulsator może zaszkodzić zdrowiu pod czas lutowania ???

Chodor
    #694496 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe LuK444Sz
    LuK444Sz
    Użytkownik

Chłopie, widziałem ten temat jakiś czas temu na elektrodzie. Tam Ci ktoś jasno odpowiedział, że żadna fachowa literatura tego nie podaje. Proszę skontaktować się z lekarzem, bądź w razie zagrożenia zdrowia i życia powiadomić zespół ratownictwa medycznego.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Impulsator Piaggio 2t
Informacje o Tobie: