Ile skuter może przejechać?

Wyświetla 31 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    tooe
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

Powiem wam jedno że skuter chłodzony powietrzem bardzo mocno się grzeje.Jest to przeciesz normalne w tego typu silnikach.Po pierwsze jest zabudowany w h….. pod tymi wszystkimi plastikami.Sam jestem użytkownikiem hinola zico simpli mam go już troche ma przejechane około 4tyś km i ja robie przerwy np co 10km może się to wydać śmieszne i głupie ale gdy nierobie tras powyżej 50km dzienie to ok a jak wy tu muwicie że wy kurwa bez przerwy nakurwiacie 100km to niewiem czy te wasze sprzenty długo wytrzymaijł .A jeszcze chciałbym się odnieś do tego niewiem już kto to napisał że maluchem robili duże odległości robili to prawdaale ze wzglendu na bardzo duży wiatrak ktury ten dwa cylindry chłodził i jeżeli ktoś malucha szanował robił np przerwy co 50km lub 100km sr za błędy pozdrawaim Radek

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

Zostaw ten skuter i lepiej się do języka polskiego przyłóż w szkole.

monek100
    Użytkownik
    • 12
    • 296Postów:

Albo zostań górnikiem bo masz talent do odkopywania

Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

Wszystko zależy czy przed wyprawą skuter stał na dworze +30*C i się nagrzewał na słońcu, czy stał w ciemnym garażu.

Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

Ja tam mam czasem jakąś awarię ale na pewno mi się nie przegrzewa na dobrym oleju – ile bym nie pałował i kilometrów nie jechał. Wczoraj licznik pokazał 16000.

Acha – do 2T na trasę nie radze lać mineralnego do mieszanki. Albo lać i wziąć pierścienie na zapas.

screwer
    Użytkownik
    • 3
    • 24Postów:

Panowie, na Boga! Co wy piszecie? Postój co co 30 km i “teoria roku” toee, który robi przerwy co 10 km. Silnik 2T i 4T przejedzie wiele bez postoju, byle nie na pełnym “ogniu”. Znam człowieka, który skuterem wybrał się do Chorwacji. Dojechał, wrócił i nic się nie stało. Podstawa – nie katować odkręconym rollgazem i lać dobry olej, a skuter pojedzie bardzo daleko!

Padalec
    Uczestnik
    • 1
    • 887Postów:

CactusMan napisał:

W przyszłym sezonie planuje zrobić sobie dłuższą wycieczkę skuterem.
    Mam na myśli trasę ok.200km.
    Stąd moje pytanie ile maksymalnie kilometrów mogę przejechać w ciągu jednego dnia skuterem 50cm..

– ponad 200 km. zależy od dupy (twojej)

CEFA
    Użytkownik
    • 15
    • 844Postów:

Padalec napisał:

CactusMan napisał:
    W przyszłym sezonie planuje zrobić sobie dłuższą wycieczkę skuterem.
    Mam na myśli trasę ok.200km.
    Stąd moje pytanie ile maksymalnie kilometrów mogę przejechać w ciągu jednego dnia skuterem 50cm..

– ponad 200 km. zależy od dupy (twojej)

moja wstrzymala w tym sezonie z jednym odpoczynkiem czy dwoma na papierocha i ogrzanie sie -326km z radomia do gliwic
    a do tematu to jedz jak masz zad bez czucia NAWET I 500 BEZ ZSIADKI czemu skuter by nie mial wstrzymac? predzej dupsk… nie wstrzyma
    temat ciagle aktualny a teraz cieplo to dopiero
    pozdro

Anonim
    Nieaktywny
    • 5
    • 64Postów:

W wakacje kilka razy jeżdżę 180 km i sprawia mi to dużą frajdę. W moim przypadku czuję tylko plecy…, że je mam. Wybieram drogi boczne przede wszystkim z powodu ciężarówek. Przystanek na picie tak co 60 km. Dotychczas uprawiałam takie szaleństwo na Torosie F16-nigdy nawet się nie zakrztusił. Prędkość-50-60km. Teraz mam rometa maxia będzie bardziej komfortowo:)

dzokej
    Użytkownik
    • 7
    • 746Postów:

Ja śmigam co sobotę po 90 km od strzału podejrzewam że w ciągu dnia jesteś w stanie zrobić dużo więcej niż ten 200 ale nie znam twojego moto i nie chce być wróżką.

Michalk001
    Uczestnik
    • 12
    • 1 646Postów:

Mój wytrzymał 2x ponad 300km. W jedną stronę 314 z dwoma postojami – najdłuższy 30 minut. Z powrotem 340 bez przerw – jedynie dwie na tankowanie. Tak jak koledzy wyżej piszą. Dobry olej i paliwo i jazda na spokojnych obrotach – najlepiej na połowie obrotów maksymalnych.

janek1403
    Użytkownik
    • 0
    • 3Postów:

Na razie najwięcej po 120 km w jedną stronę, spod Oświęcimia na Słowację i kiedy indziej na Czechy, jeden postój na granicy po przełęczach beskidzich – z pół godziny. Co weekend jade na Katowice – 60km bez przestojów, sprzęt to Romecik 727 więc bardziej bolą cztery litery niż silnik zdycha. Właściwie nigdy mnie nie zawiódł, tylko dbać o sprzecik.

Tak odnawiam temat, bo mam zamiar przesiąść się na Zipp-a Quantum R, za tydzień i patrzę czy nad morze dotre po dotarciu maszyny:)

Quantumek
    Użytkownik
    • 111
    • 716Postów:

Janek widze też z oswiecimia 🙂

Varva Roma Navara
    Uczestnik
    • 0
    • 2Postów:

A skuterem yamaha SA03 dojadę z Holandii do Polski na wakacje? Czy nie wybierali byście się w tak daleką podróż?

Franek Moto
    Uczestnik
    • 15
    • 96Postów:

No ja bym nie radził, bo nie możesz wjeżdżać na autostrady i ekspresówki, więc możesz jeździć tylko np. krajówkami. Poza tym byłbym się o skuter, bo nawet jeśli jest markowy i zadbany to przecież guma może pęknąć w każdej chwili i co wtedy?. A jazda przez trzy państwa z prędkością 60-70 km/h…nawet motocyklem to byłaby większą wyprawa

Varva Roma Navara
    Uczestnik
    • 0
    • 2Postów:

Ok czyli odpuszczam dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Wyświetla 31 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button