Ile powinien wyciągnac skuter?

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    slawekxxx
    Uczestnik

Witam.Mam pytanko.kupilem Zippa Quantrum r 2t i wyciaga mi tylko do 39 km/h.Raczej ma blokady ale czy nie powinien mi troszke szybciej jezdzic?z gorki wyciaga max.45 km/h

madi
    Uczestnik

Raczej ma blokady i jest zmulony… odblokowany powinien te 70 km/h jechać.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

matol1798
    Użytkownik

Masz blokady. Jak zdejmiesz to może pojedzie licznikowe 70 km/h.

slawekxxx
    Uczestnik

on jest na dotarciu (340 km przejechane)mi sie wydaje ze te 50 na prostej powinien spokojnie jechac nawet na blokadach

Lukario
    Użytkownik

jak go dotrzesz to więcej poleci. mój skuter też na początku jeździł 35-40 km/h ,potem(400km na liczniku) szybciej do 55 , a po pełnym odblokowaniu przy 800km już wskazówka wychodziła poza licznik

slawekxxx
    Uczestnik

u mnie za licznik nie wyjdzie bo mam licznik cyfrowy :-)ale dzieki za cenna informacje

like70
    Użytkownik

Zbieraj na wydech w 2t to podstawa…
    odblokowany 70-80 leci.

jak odblokuje to przerejestruje na moto i ubezpieczy,jak ma A1 to czytaj j.w.

benekpe
    Użytkownik

like70 napisał:

Zbieraj na wydech w 2t to podstawa…
    odblokowany 70-80 leci.

Jak już odblokujesz, to przynajmniej na OC zaoszczędzisz, bo już nie będziesz musiał tracić kasy na polisę 🙂

KrzysiekP
    Użytkownik

Zgadza sie ale jak tylko zmieni cylka na wiekszy niz 50 toi całe odblokowywanie to kłopot bo od razu sie dowalaja ze jedziesz motorem a nie skuterem. Odnoisnie wydechu to nie koniecznie oid razu tłumnik, moze kolega ma zwezke na wylocie z silnika

marbryl1
    Użytkownik

dobre rady dajecie tylko jak sie gowniarz zabije albo kogos skrzywdzi to jest na waszym sumieniu

Jakub100001
    Użytkownik

marbryl1 napisał:

dobre rady dajecie tylko jak sie gowniarz zabije albo kogos skrzywdzi to jest na waszym sumieniu

Skąd wiesz czy osoba zadająca pytanie miała kilkanaście lat? W internecie jest się anonimowym, więc nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie monitora. Myślę, że slawekxxx wie jakie są konsekwencje płynące z odblokowania skutera, zatem po co od razu wyzywać od gówniarzy ? Świadczy tylko to o kulturze na tym forum…

slawekxxx
    Uczestnik

mam 25 lat i 5 juz skuter+6 lat jazdy calorocznej(wiosna,lato,jesien,zima)i wiem jakie konsekwencje plyna z odblokowania skutera.zawsze miałem odblokowane skutery ktore wyciagały 80 km/h i teraz jak jade max 40 km/h to sie czuje jakbym rowerem jechal

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button