hurricane wielki problem

witam zdiolem blokade w moim hurricane kupilem:
nowy odblokowany gaznik z dysza 75
odblokowalem kolankko tlumika
zdiolem podkladke na wariatorze
i chyba tyle niewiem jaki kabel odciac przy module.
zalozylem tez nowy cylinder 50

i mam taki klop skuter pali normlanie ladnei z pierwszego kkopa albo z rozrusznika tez odrazu pali , tylko ze jedzie mi max 35 wiecej nei chce jechac chyba ze ze zgorki co to moze byc ? , dodam jeszcze ze jak czasem jade to skuter jedzie ale traci moc i chodzi a slychac jak by byl zgaszony myslalem ze to pasek sie slizga bo jak pusze i dam gazu to dziala wymienilem pasek i dalej niewiem co robic pomozcie blagam

Na wariatrze sciagles taki pierscien czy moze cala tuleje..?

sam pierscien

a czy to moze byc wina modulu ze jedzie tylko 35

A po co zakładałeś nowy cylinder i do tego o tej samej pojemności..

zakladalem cylinder poniewaz mial stary przejchane juz 11 tysiecy i byla troche slaba kompresja mierzylem manometrem

jeszce mam pytanie moze to byc wina cewki zaplonowej ze jade i go muli i zaraz znowu normalnie jedzie?

sam zmieniałeś cylinder ? może coś źle założyłeś, po 11tyś to może i wał do wymiany.

wymieniali mi w warsztacie w ktorym zajmuja sie tym i napewno dobrze jest zalozone

A wał ma luzy?

nie ma zadnych luzow

jeszce mam pytanie moze to byc wina cewki zaplonowej ze jade i go muli i zaraz znowu normalnie jedzie?

chcesz to mam do sprzedania cylinder 65 ccm ew 70 tka tez by byla. gg 24149015

Co ma wał, do utraty mocy i przygasania skutera ?

Wg. mnie coś z świecą, lub zbyt mało powietrza, zależy, jaki masz filtr, stockowy, czy zmieniałeś coś, pamiętaj - większy filtr = większa dysza, inaczej nie da rady, jeżeli ma muła do 35 i dalej nie idzie, to tak, jakby się dusił paliwem lub powietrzem, wiem, bo miałem zbyt małą dyszę i założyłem stożek od kumpla, to podobny efekt.

Co do wału, jeżeli miałby luzy, to moc to nie wpływa, tylko by skuter nie jechał norm. pukanie by było itd.

kolego .filtr zostal orginalny dysza 75 byla bodajze 65 . z powietzrem i paliwem napewno jest ok wszystko. moze to byc cewka zaplonowa ta z fajak na swiece ? poniewaz jak kupilem ten skuter uzywany od kolegi to kupilem 3 swiece i na kazdej iskraa skakala i byla byla jaka

To kup nową fajkę i świecę, spasuj wszystko i powinno grać, co do cewki zapłonowej, nie wiem jak sprawa się ma, ale sprawdź zamienniki, niektórzy sprzedawcy dają gwarancję do 7 dni, jak część będzie źle działać, to można zwrócić.