Hondal lead, nowy cylinder

Tagi: , , ,

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    VeDo
    Użytkownik

Witam.
    Planuję dodać mojej Hondzie Lead (50) trochę więcej mocy i wstawić jej cylinder i tłok 70. Moje pytanie brzmi, jakie koszty będę musiał ponieść, za część + orientacyjne ceny mechaników za robociznę.

monek100
    Użytkownik

Zależy czy chcesz oryginał czy chińszczyzne. Oryginał zestaw kosztuje gdzies 150-200 zl, a chinczyki kupisz juz za 80-100. Robocizna to mysle 100-150zł

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

lisu7
    Użytkownik

Chiński 100 zł max Tajwański 150-200zł Europejski 200-400zł

Kisiu1981
    Użytkownik

Musisz poszukać w sklepach kitu cylindrowego – przeważnie sprzedawane w komplecie – lub skompletować sobie sam. Cena zależy od marki i jakości. Najtańszy zestaw można zanleźć za 150 zł, a najdroższy to setki złotych.

Jeśli chodzi o koszty wymiany to nie wiem, bo robię takie rzeczy sam.

Z powiększeniem silnika wiąże się często wymiana gaźnika na większy (a przynajmniej dyszy), nieraz paska, wariatora, sprzęgła no i przede wszystkim wydechu. Poważny tuning to sumy czterocyfrowe i większy wir w baku…

VeDo
    Użytkownik
    Kisiu1981
    Użytkownik

Airsal to hiszpańska firma wytwarzająca produkty najwyższej jakości więc kit tej marki jak najbardziej się nada.

Widzę, że masz takie bebechy jak ja, a mi polecali zippowską 90-tkę za 150 zł.

Jeszcze ważna rzecz o której do tej pory nikt nie wspomniał. Sprawdź jaką masz u siebie średnicę sworznia tłoka – 10 czy 12 mm i dopiero szukaj odpowiedniego zestawu.

VeDo
    Użytkownik

Da się to jakoś sprawdzić bez kluczy i rozkręcania?

Kisiu1981
    Użytkownik

Musisz poszukać w internecie tylko uważaj na niejednoznaczne informacje. A może któryś z użytkowników Skuterowo wie?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button