Honda Vision 50

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #61327
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Witam. Zainteresował mnie ostatnio tytułowy skuter. Miał ktoś z Was okazję się nim przejechać i mógłby się podzielić wrażeniami?

    #61348
    Matxdd
    Użytkownik
    • 4
    • 21Postów:

    Właśnie dzisiaj stałe sie właścicielem tytulowego skutera . Przyjechałem nim dzisiaj jakieś 15km bo na wiecej nie miałem czasu bo wiadomo dzień matki ;p. A więc wrażenia z jazdy spoko, przyspieszenie całkiem całkiem jak na 4t, światła ma włączane z automatu i najwieksza zaleta to wtrysk paliwa i system hamowania CBS.

    #61350
    kempol10
    Użytkownik
    • 0
    • 7Postów:

    Hmm powiem ci tak za taką cene jaka jest na twoim miejscu wybrał bym aprille ja mam inca street i jest fajna jezdzilem ostatnio aprilla sr fajnie idzie kumpel ja ma i ma przejechane cos kol 30 tys i jezdzi dalej wiadomo drobne naprawy jechalem nia dzisiaj na prostej icznikowo 90 . Super scigalem sie niom i jest sweet 😀

    #61416
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Ja widziałem tą Hondę za 5900 zł, a więc ewentualnie Kymco Agility Neked mam jeszcze do wyboru z nowych.

    @Matxdd
    A powiedz mi jak ona się rozmiarowo prezentuje? Mam 193 cm, czy nie będzie za mała?

    #61429
    Matxdd
    Użytkownik
    • 4
    • 21Postów:

    Jeżeli chodzi o wymiar to jest duża. Ma prawie 190cm dlugosci, koła ma bardzo duże więc spokojnie będzie ci wygodnie na niej. Ale jak już będziesz ostatecznie kupowa to lepiej przymierz sie do niej.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button