Honda Vision 50

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #61327 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

Witam. Zainteresował mnie ostatnio tytułowy skuter. Miał ktoś z Was okazję się nim przejechać i mógłby się podzielić wrażeniami?

#61348 Reply
    Matxdd
    Użytkownik

Właśnie dzisiaj stałe sie właścicielem tytulowego skutera . Przyjechałem nim dzisiaj jakieś 15km bo na wiecej nie miałem czasu bo wiadomo dzień matki ;p. A więc wrażenia z jazdy spoko, przyspieszenie całkiem całkiem jak na 4t, światła ma włączane z automatu i najwieksza zaleta to wtrysk paliwa i system hamowania CBS.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#61350 Reply
    kempol10
    Użytkownik

Hmm powiem ci tak za taką cene jaka jest na twoim miejscu wybrał bym aprille ja mam inca street i jest fajna jezdzilem ostatnio aprilla sr fajnie idzie kumpel ja ma i ma przejechane cos kol 30 tys i jezdzi dalej wiadomo drobne naprawy jechalem nia dzisiaj na prostej icznikowo 90 . Super scigalem sie niom i jest sweet 😀

#61416 Reply
    Anonim
    Nieaktywny

Ja widziałem tą Hondę za 5900 zł, a więc ewentualnie Kymco Agility Neked mam jeszcze do wyboru z nowych.

@Matxdd
    A powiedz mi jak ona się rozmiarowo prezentuje? Mam 193 cm, czy nie będzie za mała?

#61429 Reply
    Matxdd
    Użytkownik

Jeżeli chodzi o wymiar to jest duża. Ma prawie 190cm dlugosci, koła ma bardzo duże więc spokojnie będzie ci wygodnie na niej. Ale jak już będziesz ostatecznie kupowa to lepiej przymierz sie do niej.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Honda Vision 50
Twoje informacje:

Back to top button