honda skrzypienie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 honda skrzypienie

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 tygodni, 6 dni temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #685989 Odpowiedź

Artur Horoszko
    Użytkownik

witam jestem nowy na forum mam problem ze skrzypieniem podczas jazdy w hondziepantheon 125 2t miał ktos moze taki problem

#686004 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ktoś miał na pewno. tylko co to wnosi?

może napisz przynajmniej w przybliżeniu co skrzypi, kiedy skrzypi? jak skrzypi?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #686021 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Artur Horoszko
    artur

cos skrzypi podczas jazdy jakby jakas guma myslałem ze to stopki ale nasmarowalem jest lepjej ale to jeszcze nie to dobiega gdzies z dołu na srodku pod spodem mi sie wydaje

#686022 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Artur Horoszko
    artur

chyba trzeba sciagnac plastiki wszystkie myslałem ze moze ktos ma ten model i podobny problem jak nacisne chamulec i go bujam to tez poskrzypuje

#686027 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

zawieszenie silnika? amortyzatory?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: honda skrzypienie
Informacje o Tobie: