Honda CBR 954 – Stukanie na wolnych obrotach

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle Honda CBR 954 – Stukanie na wolnych obrotach

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 1 miesięcy temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe LuK444Sz
    LuK444Sz
    Użytkownik

Witam. Mam pacjenta, CBR 954, wtrysk, 2002 rok. W czasie pracy na wolnych obrotach z lewej strony słychać stukanie. Po dodaniu gazu stukanie znika. Nie ma różnicy, czy sprzęgło puszczone, czy wciśnięte.
    Wydaje mi się, że dźwięk dobiega z okolicy rozrusznika lub z czegoś nad nim.
    Spotkał się ktoś z Was z czymś takim? Szukać przyczyny, czy może to jakiś zawór cyka?
    Nie mam możliwości na tym etapie zajrzeć od góry. Jak już ściągnę zbiornik to go nie uruchomię, żeby szukać odgłosu.

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Zawór klepie

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    LuK444Sz
    Użytkownik

Mówisz oczywiście o zaworach w głowicy? Zbiornik i airbox zdemontowane, ale już dziś na krótko go nie będę palił.

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Tak w głowicy

LuK444Sz
    Użytkownik

Luz zaworowy sprawdzony, niewielkie poprawki wykonane. Stukanie oczywiście dalej jest. Z tego co mi się udało wysłuchać to pochodzi gdzieś z listwy wtryskowej/zaworka zwrotnego. W głowicy brak jakichkolwiek stuków. Ktoś coś? 🙂 Czy zostaje diagnostyka wtryskiwaczy?

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Jak dół dobry zawory zrobiłeś co do głowicy jesteś pewien to sam sobie odpowiedziałeś daj znać jak ogarniesz

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie