Guns n Roses

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    DooOminO
    Użytkownik

Są jacyś fani tego zespołu na tym forum?

Semir
    Użytkownik

nie.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

DooOminO
    Użytkownik

Semir napisał:

nie.

To po co spamujesz?

Semir
    Użytkownik

DooOminO napisał:

Semir napisał:
    nie.

To po co spamujesz?

Ja spamuje? Udzieliłem Ci odpowiedzi na Pytanie. Więc czego sapiesz?

DooOminO
    Użytkownik

Semir napisał:

DooOminO napisał:

Semir napisał:
    nie.

To po co spamujesz?

Ja spamuje? Udzieliłem Ci odpowiedzi na Pytanie. Więc czego sapiesz?

czytaj pytanie ” są jacyś fani tego zespołu na tym forum” a ty odpowiadasz „nie” wiec wszystkich użytkowników pytałeś ?

Kisiu1981
    Użytkownik

Ja za bardzo nie jestem fanem tego zespołu. Axel Rose mówił kiedyś, że nigdy nie będzie grał dla Żydów i Polaków. Ale zagrał koncert w Polsce. Kasa go zachęciła? Wolę Comę, Doorsów, Led Zeppelin, The Rolling Stones, Dżem i innych Wielkich…

Kisiu1981
    Użytkownik

Ale „November Rain” lubię czasem posłuchać…

DooOminO
    Użytkownik

Kisiu1981, on nic takiego nie mowil, ktos to zle przetlumaczyl i afera powstala, jemu chodzilo, ze nie zagra dla „biznesmenow”

Emul1
    Użytkownik

Ja słucham Guns and roses 🙂

DooOminO
    Użytkownik

Jakie piosenki lubicie?:)

Kisiu1981
    Użytkownik

Ja tak wyczytałem gdzieś kiedyś. Tyle, że Axel przypomina mi trochę humorzastą panienkę. Tyle, że to akurat nie jest miarą talentu muzycznego… A zespół takowy bez wątpienia posiada.

belebele
    Użytkownik

Ja kocham guns’ów za wyjątkiem Axla.
    Jestem wielkim fanem Ukośnika (Slasha), ale to może dlatego, że jest moim idolem gitarowym (gram trochę na gitarze)

DooOminO
    Użytkownik

Ile grasz juz na gitarze? jakies solowy z piosenek ich grasz?:p

DooOminO
    Użytkownik

Kisiu1981 napisał:

Ja tak wyczytałem gdzieś kiedyś. Tyle, że Axel przypomina mi trochę humorzastą panienkę. Tyle, że to akurat nie jest miarą talentu muzycznego… A zespół takowy bez wątpienia posiada.

Tu to raczej axl gra duza role w piosenkach w ktorych jest ta chrypka, aczkolwiek jego wokal w tym roku jest masakryczny co do ekipy no to talent jak talent umieja grac :d

belebele
    Użytkownik

DooOminO napisał:

Na gitarce gram już dobry rok, ale dużo się opierniczałem i jak na ten okres czasu gram bez rewelacji.
    A gunsów zacząłem grać 3 dni temu 😛
    Starałem się unikać zespołów które stroją się inaczej niż standardowy strój. Niedawno znalazłem na yt gościa, który coveruje ich w oryginalnym stroju i do tego daje jeszcze tabulature.
    Jeśli ktoś z was gra i był by zainteresowany, to łapcie 😛 http://www.youtube.com/watch?v=7gehGooRpEs
    facet ma kilka fajny kawałków, można trochę podpatrzeć. Ja narazie walcze z solo we wspomnianym wcześniej sweet child o mine (tego niestety nie ma na filmie :/)

DooOminO
    Użytkownik

belebele napisał:

DooOminO napisał:

Na gitarce gram już dobry rok, ale dużo się opierniczałem i jak na ten okres czasu gram bez rewelacji.
    A gunsów zacząłem grać 3 dni temu 😛
    Starałem się unikać zespołów które stroją się inaczej niż standardowy strój. Niedawno znalazłem na yt gościa, który coveruje ich w oryginalnym stroju i do tego daje jeszcze tabulature.
    Jeśli ktoś z was gra i był by zainteresowany, to łapcie 😛 http://www.youtube.com/watch?v=7gehGooRpEs
    facet ma kilka fajny kawałków, można trochę podpatrzeć. Ja narazie walcze z solo we wspomnianym wcześniej sweet child o mine (tego niestety nie ma na filmie :/)

Wystarczy nastroić gitare ton niżej ( Jeden próg mniej do następnej struny ) ja tak stroje lub po prostu włączam sweet child o' mine i stroje 😀

belebele
    Użytkownik

No niby tak, ale ktoś mnie kiedyś nauczył, że przestrajanie gitary mocniej niż drop d źle robi na gryf.
    A pozatym nie potrafię przysiąść na dłużej do jednego kawałku. Zagram coś gunsów, potem lecę do red hotsów (jestem typowym funkowcem) i znowu muszę przestrajać. Do tego mam jeszcze dość mocno zgrane struny.
    Cieszę się tylko, że w elektryku nie mam ruchomego mostka, bo wtedy bym już chyba w ogóle nie przestrajał wiosła 🙂

DooOminO
    Użytkownik

Gryfowi nic się nie stanie:D

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button