Głośniki do kasku

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #733780
    Paweł Tomczak
    Uczestnik
    • 1
    • 3Postów:

    Cześć! Pomocy!

    Przejrzałem różne fora, rankingi, opinie i dalej jestem tępy w temacie…

    Potrzebuje tanio ale nie dziadując zamontować głośniki, może być mikrofon i odbiornik blootooth do kasku Ozone Storm. Nie potrzebuje Interkomu. Chce móc z telefonu słyszeć nawigację, puścić cichą muzyczkę ale w dobrej…. Chociaż w dobrej jakości…. I ewentualnie odebrać telefon by zawieść mamę, że dalej żyje…

    Chce klarowne odpowiedzi… Od ilu zaczynają się naprawdę sensowne zestawy do skompletowania i ewentualnie ile kosztuje najtańszy zestaw ktory da rade…

    Widzę, że jest mnóstwo zestawów z interkomem kolo 120-300zł i te ceny mnie pociągają jak 19 latki po 4 piwie, ale podejrzewam, że jedno jak i drugie przy jakości nie leżało nawet.

    Dzięki z góry wielkie i pozdrawiam!

    Lewa w górze!

    #733785
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    kup T-COM SC. Jak masz więcej kasy możesz sobie kupić Scala Rider Solo albo może dedykowany do twojego kasku jezeli producent kasku takie oferuje do tego kasku.
    Natomiast na doznania muzyczne nie licz w żadnym przypadku. To są zestawy zaprojektowane w 90% do komunikacji.
    W kaskach jest zawsze mniej lub bardziej głośno co wyklucza cichą muzyczkę niejako z definicji i w żadnym kasku przetworniki (tzn “głośniczki”) nie są na tyle blisko ucha żeby wygenerować wewnątrz ucha odpowiednie ciśnienie akustyczne.
    Żeby słuchac muzyki w dobrej jakości potrzeba niestety warunków a kask motocyklowy i jazda na motocyklu takich nie oferuje. Zwłaszcza kask za 320zł. Nie ta liga cenowa.
    Wiec żeby skały srały diamentami a aniołki pierdziały tęczą to w najlepszym razie zadziała tak jak bardzo dobre słuchawki ale oddalone od głowy.
    Rozwiązaniem “do muzyki” są słuchawki duszne – na kabelku, wpinane w telefon. ALE jeżeli wygodnie pod kaskiem mieszczą ci sie słuchawki douszne – tzn że masz źle dopasowany kask (za duży lub na inny kształt głowy)

    #733798
    Paweł Tomczak
    Uczestnik
    • 1
    • 3Postów:

    Dzięki! 🤘

    #733815
    Paweł Tomczak
    Uczestnik
    • 1
    • 3Postów:

    Dzięki! 🤘

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button