Generic Trigger 50 SM- migająca kontrolka zbyt wysokich obrotów silnika

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #121232
  pluscat9
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Witam. Od niedawna jestem posiadaczem Generica Triggera 50 SM. Zauważyłem, że czasami podczas jazdy zaczyna migać kontrolka zbyt wysokich obrotów silnika (miga regularnie, w równych odstępach czasu). Czym może być to spowodowane? Dodam, że kontrolka działa prawidłowo jeśli chodzi o informowanie o zbyt wysokich obrotach.

  #121236
  Szymko9881
  Użytkownik
  • Postów: 16

  facepalm…
  Jeśli miga Ci kontrolka zbyt wysokich obrotów, to problemem są zbyt wysokie obroty -.-
  Czyli prościej jeździsz na wysokich obrotach i silnik dostaje w dupe (katujesz go).
  Rozwiązanie ————> jeździj na mniejszych obrotach 😉

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #121290
  pluscat9
  Użytkownik
  • Postów: 2

  To wiem, nie jestem idiotą… Kontrolka miga na niskich obrotach, w REGULARNYCH odstępach czasu. Prawdopodobnie coś to oznacza, ale nie wiem co, ponieważ nie mogę nigdzie znaleźć o tym informacji (instrukcja obsługi, google itp.)

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button