Gażnik

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #16479 Reply
    IncaStreet
    Użytkownik

Witam posiadam ince street50 2t ma przejechane 3600km i interesuje mnie gaźnik bo mam taki z taką poduszką i nie wiem co pod tym się kryje powie mi ktoś i czy to zdjąć i wyczyścić czy jak?

#16487 Reply
    KrzysiekP
    Użytkownik

IncaStreet a co konkretnie masz na myśli mówiąc z taką poduszką? może jakaś fotka

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#16497 Reply
    IncaStreet
    Użytkownik

Zdjęcie:http://img409.imageshack.us/i/dsc00002l.jpg/ zaznaczyłem takim prostokątem tą część to jest takie jak membrana coś w tym stylu i to się rozkręca i czyści? bo po przebiegu wymienionym wcześniej nic nie robiłem. I co się znajduje pod tym?

#16498 Reply
    IncaStreet
    Użytkownik

ps.z góry dzięki

#16502 Reply
    KrzysiekP
    Użytkownik

element przez ciebie zaznaczony to pompka ssania. Nieodłączny element gaźnika. Właśnie dzięki niej masz dopływ paliwa podczas startu skutera. ta część jest „nie rozbieralna”, jak się zepsuje to cała do wymiany. Pozdrawiam

#16569 Reply
    IncaStreet
    Użytkownik

Mam jeszcze pytanko padł mi przełącznik od świateł gdzie mogę go dostać? W sieci na allegro czy coś?

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Gażnik
Twoje informacje:

Back to top button