Gaśnie po dodaniu gazu – zipp pro

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Gaśnie po dodaniu gazu – zipp pro

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Marek Zinkiewicz
    Użytkownik

Witam, mam problem z moim zippem pro 50. Ostatnio jechałem z kolegą, miałem manetkę odkręconą jakoś w 3/4 i nagle jakby stracił iskrę. Podjechałem obok na stację, bo myślałem że nie ma paliwa, zatankowałem i nic to nie dało. Zipp odpala, chodzi jakoś po bardzo leciutkim dodaniu gazu. Gdy dodam trochę więcej to przerywa, a jak jeszcze więcej to całkiem gaśnie. Świeca się zalewa, więc gaźnik moim zdaniem odpada, tym bardziej że to się stało tak nagle. Z góry dzięki za pomoc.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

skoro świeca się zalewa to bym własnie od gaźnika zaczynał.
    Jeżeli nie zdechł ci cylinder (pomiar kompresji MANOMETREM A NIE PALCEM) to własnie gaźnik bym obstawiał.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież

Marek Zinkiewicz
    Użytkownik

Wombat napisał:

skoro świeca się zalewa to bym własnie od gaźnika zaczynał.
    Jeżeli nie zdechł ci cylinder (pomiar kompresji MANOMETREM A NIE PALCEM) to własnie gaźnik bym obstawiał.

Sprawdziłem dzisiaj prawie wszystko – czyściłem gaźnik, styki, sprawdzałem rozrząd, zawory, wymieniłem świecę, patrzyłem czy wszystkie kabelki i masy są na miejscu i nic nie znalazłem. Myślisz, że to może być cylinder? Motorower jest świeżo po dotarciu – na tym cylku i tłoku ma jakieś 1500 km, olej zmieniany.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

co myślę nie ma znaczenia bo zgaduje nie widząc. podałem ci przyczyny a zweryfikować musisz sobie sam.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie