Ferro 901, dusi się i jeździ normalnie na ssaniu.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Ferro 901, dusi się i jeździ normalnie na ssaniu.

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Ritez Ritez 4 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #302347 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Ramzes
    Ramzes
    Użytkownik

Witam. Mam problem z moim motorowerem Ferro 901. Ponieważ, gdy przełączę na ssanie jak zawsze żeby go rozgrzać i „przesuwam” dźwigienkę w dół i dodam gazu motorower jakby nie mógł dać więcej gazu, a na ssaniu jeździ normalnie, (Tzn. da się nim jechać jak kiedyś bez ssania). Nie wiem co robić :/ Jeszcze, gdy „docisnę” manetkę, aby dać więcej gazu motorower zaczyna się dusić ;/. Proszę o pomoc. I przepraszam jeżeli coś powiedziałem nie tak, ale nie znam się na tyle 🙂

#302350 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

masz gażnik do czyszczenia.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #302351 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Ramzes
    Ramzes
    Użytkownik

paci napisał:

masz gażnik do czyszczenia.

Ale to rozwiąże problem z ssaniem ?:P

#302353 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

jest brudy przez co nie dostaje paliwa a jak włączasz ssanie to przymykasz powietrze brzez co wcbogacasz miesznakę,wiec powinno pomóc

#302384 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Ritez
    Ritez
    Użytkownik

Oprócz czyszczenia warto też dobrze wyregulować. Sam miałem podobnie że na ssaniu musiałem jeździć bo brakowało mu paliwa. Regulacja wystarczyła.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Ferro 901, dusi się i jeździ normalnie na ssaniu.
Informacje o Tobie: