Falcon 125- licznik

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #641615 Reply
    PabloMaxim
    Uczestnik
    • 1
    • 3Postów:

Witam. Wczoraj zakupiłem skuter Falcon 125. Jako, że to mój pierwszy skuter wcześniej ( dawno temu ) pomykałem jedynie motocyklami to mam pytanie dot. licznika. Czy jest podświetlany? U mnie nie świeci nic poza kontolkami. Tarcze wskaźnika prędkości i obrotów są niewidoczne po zmroku. Czy tak samo jest u Was?

#641618 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 485Postów:

na pewno jest podświetlany

#641675 Reply
    Tadejro
    Uczestnik
    • 11
    • 45Postów:

Jest podświetlany, też kupiłem nowy model.
    Mnie znowu nie podoba się mało widoczna w dzień kontrolka kierunkowskazu! Sam kierunkowskaz chodzi bardzo delikatnie i jeszcze nie wyczułem go w rękawicy i zdążą się przełączyć w drugą stronę zamiast włączyć

#642437 Reply
    PabloMaxim
    Uczestnik
    • 1
    • 3Postów:

Odkręciłem plastiki ale nie demontowałem licznika i brak jest jakichkolwiek przewodów mogących świadczyć o jego podświetleniu. W najbliższym czasie będę na przeglądzie gwarancyjnym to się popytam co i jak.

Posiadam taki :
    Licznik

#642439 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 485Postów:

mam taki sam w junaku, jest podświetlony

#642500 Reply
    PabloMaxim
    Uczestnik
    • 1
    • 3Postów:

Trochę wprowadziłem w błąd. Zdjęcie w poście wyżej jest zapożyczone z internetu. Licznik w moim Falconie wygląda tak.

Licznik Falcon 125

Po rozebraniu plastików kierownicy wygląda tak:

Licznik tył

Licznik nie posiada dodatkowego oświetlenia. Istnieją jedynie zaślepki w miejscach gdzie powinny być żarówki podświetlenia. Tak więc firma Barton – mocno oszczędza na produktach.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Falcon 125- licznik
Twoje informacje:

Back to top button