El diablo – elektryka i rozrusznik

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Toros El diablo – elektryka i rozrusznik

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Chincur121 Chincur121 6 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Chincur121
    Chincur121
    Użytkownik

Witam!
    Jestem nowy na forum, ale mimo to nie znalazłem takiego tematu.
    Mianowicie mój chińcurek po prostu nie chce współpracować z elektroniką i rozrusznikiem. Mianowicie rozrusznik był „katowany” przez brata, klikał guzik podczas jazdy. Myślę że bendix się wytarł, ale teraz wogóle nic nie kręci z powodu tej, robionej małymi żółtymi rączkami elektroniki. Sprawdzałem akumulator, ładowałem go, bezpieczniki też. nie działa nic, oprócz budzika 😛 Czy naprawa tego będzie kosztowna? jestem trochę słaby w elektronice, dodam że ma przejechane ~800 km w średnim poszanowaniu (:D) Ale nigdy, podkreślam nigdy, nie stał na polu na noc, był w garażu. Czy moglibyście mi pomóc go ożywić?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

na krótko podłącz silniczek od rozrusznika. Jak będzie działać to na wymianę przekaźnik

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Chincur121
    Użytkownik

Czy to pomoże tylko na rozrusznik, czy też na pozostałe prądo-jady? Bo jak dla mnie to rozrusznik najważniejszy. A, i gdzie to jest (przepraszam za moją niewiedze)?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Wyjmij kosz z siedzeniem i będziesz miał na silniku wsunięty do przekładni taki metalowy silniczek. Z 1 kabelek, gdyż masę bierze prosto z silnika. Wystarczy ten czerwony kabelek podprowadzić prost do akumulatora na klemę +, polecam wyjąć ten silniczek i go obejrzeć. Jak będzie działać to wymień tą kostkę na ramię wyżej od cewki zapłonowej (przekaźnik)

Chincur121
    Użytkownik

OK, Chwała ci 😀 a czy ten przekaźnik mógł zrobić coś z pozostałą elektroniką? tz. z kierunkami, światłami itd. ?

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

raczej nie

Chincur121
    Użytkownik

a nie wiesz co może być z resztą?

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie