! Forum Prawo Jazdy Egzamin AM

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe eadem eadem 4 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Kuba Wełnowski
    Użytkownik

Cześć. W czerwcu zaczynam kurs na kat. AM. Czy trudno jest zdać egzamin w WORDZIE? Automatem umiem jeździć, a u mnie zdaje się TZR 50, albo Volcano 50, a to manualna skrzynia. Lecz na kursie będę się uczył takim samym. Generalnie, to ciężko jest się nauczyć zmieniać te biegi w 50?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

bardzo trudno.
    Ale można sobie z tym poradzić

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Nie godoj głupot, bardzo łatwo. Ja za pierwszym razem jeździłem już z międzygazem (oczywiście po poczytaniu teorii;)):D

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

A mój kolega był i umarł. Dopiero w karetce go odratowali.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Ziner
    Ziner
    Użytkownik

Spokojnie spokojnie egzamin jest taki, że jak umiesz jeździć czyli m.in umiesz dobrze manual ps. na kursie manuala załapałem po pierwszej godzinie jazdy. Na egzaminie wystarczy się nie stresować i robić wszystko z głową wiem wiem może to głupio brzmi ale też się tak stresowałem za pierwszym razem i oblałem przyszedłem 2 tygodnie później i żadnego błędu.
    Powodzenia w nauce i egzaminie !
    Ps. I tak myślę że jest to dobre dla ruchu drogowego (am) tylko ceny za drogie ok. 1000zł a najlepsze jest to, że gdzie idą te pieniądze oczywiście do jeb….. darmozjadów.

Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

Samo używanie biegów nie jest skomplikowane, bo w przypadku skrzyni motocyklowej nie musisz użyć sprzęgła warunkowo, żeby zmienić bieg. Nie mówię, że tak jest zdrowo i poprawnie. Po prostu nie taki diabeł straszny, jak go malują 😉

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie